Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 27,02 m² - numer B74

4.83% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Podgórze, ul. Kiełkowskiego 10Inwestycja: Lofthaus ZabłocieDeweloper: Convector Development Spółka z o.o.

Lofthaus Zabłocie

6 zdjęć

Lofthaus Zabłocie
Termin oddania:
3 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
27,02 m²
Piętro:
2 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Wysokość pomieszczeń:
266 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca)
Komórki lokatorskie
dostępne (12)
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Udogodnienia
winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Lofthaus Zabłocie

Transport

Kuklińskiego - 190 m

Sklepy

1 minute - 140 m

Edukacja

Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" - 270 m

Sport

Centrum sportowe - 190 m

Kameralna w relacji do wielu innych inwestycji mieszkaniowych na Zabłociu lokalizacja budynków, oddzielonych od intensywnego ruchu samochodowego i zatłoczonej, „patrzącej w okna” zabudowy, zapewni mieszkańcom miejski ekwiwalent spokoju. Ulica Kiełkowskiego to ciągle mniej intensywnie zabudowana część dzielnicy, w której dominuje sąsiedztwo biurowe, firm i niskich, jednorodzinnych domów. Także dzięki wygospodarowaniu zielonych dziedzińców, jasno oddzielono od przestrzeni publicznej przestrzeń prywatną inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Lofthaus Zabłocie logo

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 27 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Lofthaus Zabłocie na Podgórzu, ul. Kiełkowskiego 10 (2.8 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Convector Development Spółka z o.o.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 147 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 107 ofert o powierzchni od 27 do 119 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Lofthaus Zabłocie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B74 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 266 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Convector Development Spółka z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone3 parki w okolicy
Pow. dodatkoweBalkon

W inwestycji Lofthaus Zabłocie powstanie 147 mieszkań o metrażach od 26 do 128 m2, które zostaną rozmieszczone w dwóch segmentach czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z windami. Blisko 80% wszystkich lokali stanowią te najbardziej poszukiwane przez klientów typy mieszkań, czyli jednopokojowe, dwupokojowe i niewielkie trzypokojowe o powierzchni użytkowej do 50 m2. Miłośnicy sporych przestrzeni także znajdą coś dla siebie – na wyższych kondygnacjach ulokowano przestronne apartamenty z zielonymi tarasami.

Dla komfortu mieszkańców, w garażu podziemnym przewidziano 103 miejsca postojowe. Aby wyjść naprzeciw nowym miejskim trendom, 12 stanowisk zostanie wyposażonych w instalację 400V do ładowania samochodów elektrycznych. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki, a na wyższych piętrach – balkony, loggie lub zielone tarasy.

Dla tych, którzy cenią dobrą architekturę, Lofthaus Zabłocie oferuje wyważone połączenie nawiązującego do zabudowy loftowej charakteru, białych brył budynków i powierzchni zielonych.

Główne elewacje budynków zaprojektowano w okładzinie ceglanej, która nadaje inwestycji charakterystyczny ton, doskonale wpisujący się w historyczny charakter dzielnicy. Koncept ten uzupełniają grafitowe elementy na elewacjach i dachu oraz grafitowa stolarka okienna. Wnętrze działki to wyważona biel i antracyt, które nadają inwestycji lekkości i nowoczesnego fasonu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Lofthaus Zabłocie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 36 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 28.01.2021
Data aktualizacji: 03.12.2021
Lofthaus Zabłocie logo

Klaudia Wojciechowska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kiełkowskiego 10 33-332 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: