Nickel Resort & Spa Grzybowo

8 zdjęć

Nickel Resort & Spa Grzybowo
Nickel Resort & Spa Grzybowo
Nickel Resort & Spa Grzybowo
Nickel Resort & Spa Grzybowo

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Nickel Resort & Spa Grzybowo dostępne są 3 oferty

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen
  • sauna

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 147 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępne są 3 apartamenty.

Powierzchnie apartamentów:

od 18 do 42 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nickel Resort & Spa Grzybowo logo

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ WYKOŃCZONE POD KLUCZ

NICKEL Resort & SPA Grzybowo to inspirowany lokalną fauną i florą nowy obiekt aparthotelowy. Przeplatająca się natura i biofiliczne rozwiązania spotkać można tu będzie na każdym kroku. W obiekcie powstaną wygodne, komfortowe apartamenty, a wraz z różnorodną ofertą aparthotelu zapewnią atrakcyjność dla przyszłych Gości, a wraz z tym zysk dla właścicieli apartamentów.

PEŁEN PROGRAM FUNKCJONALNY Z NADMORSKĄ ARCHITEKTURĄ

Wypoczywaj i zarabiaj w pięknym otoczeniu. Za projekt bryły, z akcentami nawiązującymi do znanych w Kołobrzegu koszy plażowych, odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna ULTRA ARCHITECTS. Wnętrza zostały natomiast zaprojektowane przez architektów z Q2 STUDIO, którzy są autorami wielu imponujących wnętrz w polskich i zagranicznych obiektach.

NIEMAL 350 M2 PRZYJEMNOŚCI - ROZBUDOWANY PROGRAM RELAKSACYJNY

W ramach pobytów właścicielskich inwestorzy oraz przyszli goście obiektu, będą mogli korzystać z wielkopowierzchniowej strefy wypoczynku, na którą złożą się m.in., wanny borowinowe, strefa saun, ściana solna i gabinety masażu.

ZEROOBSŁUGOWY APARTAMENT POD KLUCZ

Inwestorzy otrzymują gotowy do wynajmu apartament z pełnym wykończeniem i wyposażeniem – łącznie z meblami, telewizorem, oświetleniem. Nie trzeba zatem tracić czasu na aranżację – nabywając apartament, w cenie kupujesz gotowy produkt inwestycyjny.

Inwestycja Nickel Resort & Spa Grzybowo znajduje się w Grzybowie, ul. Nadmorska 81 (1.8 km od Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Condo.pl.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 147 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nickel Resort & Spa Grzybowo w sprzedaży są 3 nowe apartamenty o powierzchni od 18 do 42 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat kołobrzeski to region położony w północno-zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim, w czterech krainach geograficznych, m.in. Wybrzeżu Trzebiatowskim i Równinie Gryfickiej. W skład powiatu wchodzi 7 gmin zajmujących tereny o łącznej powierzchni 726 km2. Mieszka w nich ok. 77 000 ludzi. Znajdują się tu 124 mniejsze miejscowoście i 2 miasta – stolica regionu Kołobrzeg oraz Gościno. W regionie mieści się 25 podstawówek i 20 gimnazjów, po których na uczniów czeka przeszło 20 szkół wyższego szczebla. W powiecie jest szpital regionalny i 30 przychodni lekarskich. Za rozwój kulturalny odpowiadają domy kultury i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. O rozwój sportu dbają tu kluby sportowe – samych drużyn piłkarskich działa w powiecie aż 10. W Kołobrzegu znajduje się rozbudowany Kompleks Milenium z halą, stadionem i salami gimnastycznymi. Przez powiat biegną: trasa europejska, droga krajowa i trzy drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu również transport publiczny, a w samym Kołobrzegu działają 4 porty morskie o różnym charakterze. Działa tu transport publiczny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nickel Resort & Spa Grzybowo?

Przez powiat kołobrzeski przebiega europejska trasa E28. Przechodzi tędy także droga krajowa nr 11 i trzy drogi wojewódzkie: 102, 162 i 163. W Kołobrzegu sprawnie działają porty morskie: jachtowy, handlowy, rybacki i pasażerski. Komunikacja miejska wybiega poza granice miasta i funkcjonuje na terenie całej gminy Kołobrzeg. Na terenie powiatu kursują połączenia PKS i PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nickel Resort & Spa Grzybowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Nickel Resort & Spa Grzybowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grzybowo - Nadmorska przy Sztormowej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nickel Resort & Spa Grzybowo w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Basen, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.12.2022
Data aktualizacji: 15.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Grzybowie

Oferty w Grzybowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: