Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Colian Developer

Cena: 489 750 zł brutto

Rata kredytu wynosi 2199 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
65 m²
Pokoje
3
Piętro
1

Termin oddania

2 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A106
Ceny mieszkań (brutto): 489 750 zł7 500 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:65 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Strony świata:widok z okien jest na północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Goplana, w której dostępne są jeszcze 62 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Goplana na Jeżycach przy ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Colian Developer.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 157 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 157 o powierzchni od 29 do 128 m², w budynku jest od 7 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Goplana jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A106 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Colian Developer przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 489 750 zł (7 500 zł/m²).

W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.Pierwsza część inwestycji to nowoczesny budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak kamień, ceramika czy elementy metalowe.Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Goplana, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 62 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Goplana

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 850 metrów od inwestycji Goplana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Most Teatralny (1:MT05).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Goplana znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 550m, Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Akademia Smyka II w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się TARA S.C., w odległości 450 m znajduje się SERCE JEŻYC. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się SZAROTKA SP.J. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA I ŚW. FLORIANA, w odległości 600 m znajduje się Rialto, w odległości 700 m znajduje się Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - Biblioteka Fachowa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ. KLUB SPORTOWY POZNAŃ, w odległości 350 m znajduje się ALBATROSS GOLF, w odległości 500 m znajduje się MOJA DRUŻYNA SP. Z O.O..

Data publikacji: 25.03.2019

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie