Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 127,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Colian Developer

Rezerwacja
Powierzchnia
128 m²
Pokoje
4
Piętro
7

Termin oddania

2 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A88
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:128 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 44 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:7 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, północ, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Goplana, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 128 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Goplana przy ulicy na Jeżycach, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Colian Developer.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 157 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 157 o powierzchni od 29 do 128 m², w budynku jest od 7 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Goplana jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A88 znajduje się na 7 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Colian Developer przewidział: miejsca postojowe podziemne.

W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.Pierwsza część inwestycji to nowoczesny budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak kamień, ceramika czy elementy metalowe.Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Goplana, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Goplana

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 850 metrów od inwestycji Goplana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Most Teatralny (1:MT05).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Goplana znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 550m, Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Akademia Smyka II w odległości 550m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się TARA S.C., w odległości 450 m znajduje się SERCE JEŻYC. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się SZAROTKA SP.J. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA I ŚW. FLORIANA, w odległości 600 m znajduje się Rialto, w odległości 700 m znajduje się Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - Biblioteka Fachowa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ. KLUB SPORTOWY POZNAŃ, w odległości 350 m znajduje się ALBATROSS GOLF, w odległości 500 m znajduje się MOJA DRUŻYNA SP. Z O.O..

Data publikacji: 25.03.2019

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie