Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 30,4 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Colian Developer

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Rezerwacja

 • Powierzchnia

  30,4 m2

 • Pokoje

  1

 • Piętro

  Parter

 • Termin oddania

  1 kw. 2021

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: A41
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 1 pokój
Powierzchnia: 30,37 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe: taras o powierzchni 4,29 m2.
Kuchnia: Otwarta kuchnia.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro: parter
Strony świata: widok z okien jest na północ
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne.
Komórka lokatorska: dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Goplana, w której dostępnych jest jeszcze 28 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30,4 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej Goplana przy ul. św. Wawrzyńca na Jeżycach (1,8 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Colian Developer.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 157 nowych mieszkań , na sprzedaż pozostaje 157 o powierzchni od 29 do 128 m2, w budynku jest od 7 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Goplana jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A41 znajduje się na parterze, jest 1-poziomowe, a pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka, lokal posiada taras o powierzchni 4,3 m2. Okna w mieszkaniu wychodzą na północ. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Colian Developer przewidział: miejsca postojowe podziemne.

W dawnych budynkach fabryki Goplana wciąż jeszcze unosi się aromat czekolady. Może już na stałe nasyci te mury? Jednak największym atutem dawnej fabryki dziś jest jej lokalizacja – to niemal 6 hektarów w najbardziej rozpoznawalnej dzielnicy Poznania – na kultowych Jeżycach, tuż przy ulicy Kościelnej, u bram Parku Sołackiego.

Goplana to kilkuetapowy projekt zakładający stworzenie nowoczesnego śródmiejskiego osiedla. W niedalekiej przyszłości powstaną tu nowe kwartały, a pomiędzy nimi place, zielone skwery i deptaki.

Pierwsza część inwestycji to nowoczesny budynek wykonany z wysokiej jakości materiałów takich jak kamień, ceramika czy elementy metalowe.

Z okien, balkonów i tarasów ostatnich kondygnacji roztacza się piękny widok na Sołacz.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Goplana, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 28 podobnych nowych mieszkań .

Lokalizacja inwestycji Goplana

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92. W odległości 850 metrów od inwestycji Goplana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Most Teatralny (1:MT05).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Goplana znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Prywatne Liceum Ogólnokształcące w odległości 550 m, Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne Akademia Smyka II w odległości 550 m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m TARA S.C., w odległości 450 m SERCE JEŻYC. APTEKA, w odległości 450 m SZAROTKA SP.J. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Zagroda Bamberska w odległości 150 m, Wytwórnia Lodów Tradycyjnych w odległości 200 m, INVEST - BANK w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ. KLUB SPORTOWY POZNAŃ w odległości 350 m, ALBATROSS GOLF w odległości 350 m, MOJA DRUŻYNA SP. Z O.O. w odległości 500 m.

Data publikacji: 25 marca 2019 10:33

Data aktualizacji: 09 lipca 2019 11:41

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiadom o zmianach w rezerwacji

Colian Developer

Colian Developer

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Colian Developer
  +48 61 ...

  Umów spotkanie

  Goplana

  adres biura sprzedaży

  ul. Św. Wawrzyńca 11, Poznań

  Wybierz datę

  • środa

   17

   lipca

  • czwartek

   18

   lipca

  • piątek

   19

   lipca

  Zaproponuj inny termin