Osiedle Park Poezji etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Poezji, oferowane bezpośrednio przez

CLEO-INVEST Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Poezji 3

Osiedle Park Poezji etap II

1 zdjęcie

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

44 - 78/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gliwice Łabędy - 1640 m

Przystanek Autobusowy - 340 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 2 sklepy, 19 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 78 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 302 539 do 533 354 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Park Poezji to ponadczasowa architektura budynków, nowoczesna i wielofunkcyjna przestrzeń w najlepszej lokalizacji w Gliwicach!

Miejsce dedykowane jest tym, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku, żyjąc w sąsiedztwie natury, jednocześnie nie tracąc kontaktu z centrum Gliwic. Park Poezji zapewnia komfortowe i funkcjonalne mieszkania oraz podziemne miejsca parkingowe.

Zapewniamy wysoki standard wykończenia, cichą i szybkobieżna windę, parking podziemny i komórki lokatorskie, możliwość indywidualnej aranżacji ścian wewnętrznych, drzwi antywłamaniowe, okna energooszczędne oraz ogródki i balkony przynależne do mieszkań. Park Poezji dzięki swojej lokalizacji zapewnia bezpośrednie otoczenie lasów i drzew, ścieżki rowerowe i piesze, idealne miejsce do wyciszenia i relaksu, przestrzeń dla osób aktywnych, ekologiczne osiedle oraz tereny zielone.

Inwestycja Osiedle Park Poezji etap II znajduje się w Gliwicach, ul. Poezji 3 (4.9 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez CLEO-INVEST Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Park Poezji etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Park Poezji etap II w sprzedaży jest 16 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 78 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców CLEO-INVEST Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Park Poezji znajduje się w cichej dzielnicy Gliwic - Łabędach. Mieszkańcy będą mogli liczyć na bliskie otoczenie lasów i drzew, z dala od zgiełku dużych aglomeracji. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gliwic, ale również z trasami szybkiego ruchu, takimi jak autostrada A1, A4, DTŚ i DK88.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Park Poezji etap II?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Park Poezji etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1640 metrów od inwestycji Osiedle Park Poezji etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Łabędy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Park Poezji etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Poezji etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 38 w odległości 580 m, przedszkole w odległości 600 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w odległości 910 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Park Poezji etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 860 m znajduje się Kryty basen Olimpijczyk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Poezji etap II w odległości 330 m znajduje się boisko / kort, w odległości 480 m znajduje się boisko / kort, w odległości 510 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.10.2022
Data aktualizacji: 27.09.2023
CLEO-INVEST Sp. z o.o. logo

CLEO-INVEST Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Poezji, 44-113 Gliwice

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: