Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 65,5 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez City House

Cena: 420 000 zł

Rata kredytu wynosi 1885 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
66 m²
Pokoje
4
Piętro
4

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:4.36
Ceny mieszkań: 420 000 zł6 410 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:66 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedlowa II.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 66 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedlowa II przy ulicy w Kokoszkach, ul. Świętego Brata Alberta (9.3 km od centrum Gdańska). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera City House.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 43 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 43 do 103 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedlowa II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 4.36 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper City House przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 420 000 zł (6 410 zł/m²).

Osiedlowa II mieszkania – Gdańsk, ul. Świętego Brata Alberta,• w ofercie mieszkania 2-,3-, 4-pokojowe,• podziemna hala z komórkami lokatorskimi,• cichobieżna winda,• bezpłatny parking,• duże balkony,• 800 m do szkoły podstawowej, przedszkola,• przystanek autobusowy w odległości 20 m,• 1 km do obwodnicy trójmiasta,• termin realizacji – czerwiec 2019 r.Zachęcamy do spotkania w biurze sprzedaży, gdzie szczegółowo omówimy Inwestycję, Będzie Państwo mieli możliwość zapoznania się z projektem i z przyjemnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru nieruchomości spośród naszej oferty.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedlowa II.

Lokalizacja inwestycji Osiedlowa II

W sąsiedztwie przy ulicy Kalinowej i Azaliowej powstała nowoczesna szkoła podstawowa, budynek sali gimnastycznej oraz 6-cio torowy basen ogólnodostępny, kompleks boisk sportowych z nawierzchniami sztucznymi, place zabaw oraz elementy małej architektury. W pobliżu znajdują się centra handlowo-usługowe: Auchan oraz Matarnia.

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

W odległości 650 metrów od inwestycji Osiedlowa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Inżynierska (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedlowa II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Iskierka - klub przedszkolaka w odległości 450m, Start - punkt przedszkolny muzyczno-językowy w odległości 600m, Przedszkole nr 8 - Przyroda w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1900 m znajduje się Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Przychodnia "Otomińska".

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1700 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Walentego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Pływalnia Kokoszki.

Data publikacji: 26.11.2018

Data aktualizacji: 15.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie