Nova Lipińska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez City Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 809 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle „Nova Lipińska” to kolejne kameralne osiedle realizowane przez naszą firmę. Usytuowanie przy ulicy Lipińskiej w centrum Wołomina zapewnia bliskość do wszystkich najważniejszych instytucji. Na osiedlu zlokalizowanych będzie 8 segmentów i mieszkań bezczynszowych o powierzchni od ok. 65 m2 do ok. 93 m2. Każdy lokal dysponuje indywidualnym wejściem, dwoma miejscami parkingowymi, tarasem oraz samodzielną, ogrodzoną działką. Do segmentów oraz mieszkań na piętrze przynależą dodatkowo poddasza. Wszystkie mieszkania posiadają własne media, więc to właściciele mieszkania kontrolują wydatki i decydują o kosztach eksploatacyjnych, a tym samym nie ponoszą dodatkowych opłat za utrzymanie części wspólnych. Osiedle ogrodzone, z bramą zamykaną na pilota.

Inwestycja Nova Lipińska znajduje się w Wołominie, ul. Lipińska (8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Development.

Inwestycja Nova Lipińska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nova Lipińska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Dach
więźba drewniana, pokrycie blacho-dachówką
Elewacja
tynk mineralny, akrylowy lub silikatowy, styropian gr. 12 cm
Stolarka okienna
PCV
Balkony
żelbetowe wylewane
Posadzka
wylewka betonowa na warstwie styropianu
Ściany
Ściany fundamentowe - bloczki betonowe. Ściany zewnętrzne - pustak ceramiczny gr. 25 cm. Ściany wewnętrzne - pustak ceramiczny, cegła silikatowa lub gazobeton.
Parapety zewnętrzne
z blachy
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
- Indywidualny pomiar mediów dla każdego mieszkania (energia elektryczna, gaz ziemny, woda miejska). - Instalacja elektryczna - puszki z wyprowadzonym okablowaniem, podejście 3-fazowe zasilające kuchnię elektryczną. - Instalacja wody zimnej i ciepłej - kształtki i rury z PE, bez białego montażu i armatury. - Instalacja kanalizacji sanitarnej - rozprowadzenie z rur PVC. - Instalacja centralnego ogrzewania - rozprowadzenie z rur PE. - Instalacja kominkowa - nawiew zimnego powietrza do kominka. - Instalacja telewizyjna. - Instalacja domofonowa. - Instalacja telefoniczna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nova Lipińska

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

W odległości 650 metrów od inwestycji Nova Lipińska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wiejska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nova Lipińska znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "KLUB URWISÓW" w odległości 250m, Przedszkole PSZCZÓŁKA MAJA, Akademia Przedszkolaka PSZCZÓŁKA MAJA w odległości 250m, Tęczowa Kraina. Przedszkole, żłobek, opieka nad dziećmi w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Gabinet stomatologiczny - ortodoncja, RTG, protetyka - Król Zbigniew, w odległości 400 m znajduje się INSEL, w odległości 400 m znajduje się Insel.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się Kino Kultura, w odległości 600 m znajduje się Kultura (Wołomin), w odległości 800 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Plac 3 Maja, w odległości 600 m znajduje się Park im. Bohdana Wodiczki, w odległości 1050 m znajduje się Skwer Piłsudskiego.

Data publikacji: 18.01.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie