Legnicka Street Etap II

14 zdjęć

Legnicka Street Etap II

Cena

Cena

2 113 817 zł

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

229,14 m²

Piętro

Piętro

Parter

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 250 do 350 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

p1u15

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym przewidziane dla każdego lokalu, istnieje możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Standard wykończenia

stan surowy, standard deweloperski

w zależności od kondygnacji

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Udogodnienia

monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, miejsca parkingowe dla gości

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 80 m

Przystanek Autobusowy - 60 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 kawiarnie i restauracje, 4 sklepy, 19 placów zabaw, 10 placówek edukacyjnych, 15 obiektów sportowych, 1 placówka medyczna

Praktyczna i wygodna lokalizacja, zwłaszcza dla osób młodych, uczących się i aktywnych zawodowo oraz dla ceniących sobie łatwy i szybki dostęp do wielu atrakcji stolicy Dolnego Śląska. Pełna infrastruktura wielkiego miasta w zasięgu ręki – w tym wielkopowierzchniowe sklepy, centra handlowe, szkoły, kompleksy biurowe i obiekty sportowe, liczne ośrodki służby zdrowia oraz linie komunikacji miejskiej. W bliskim sąsiedztwie duże parki i rozległe tereny zielone, niedaleko zabytkowa część miasta – Starówka Wrocławska i Ostrów Tumski.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Inne lokale użytkowe w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 229,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Legnicka Street Etap II na Popowicach, ul. Legnicka (4 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Citi Development Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 49 nowych lokali użytkowych.

Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych oraz od 1 do 3 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Legnicka Street Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu p1u15 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 250 do 350 cm.

Dla przyszłych właścicieli Citi Development Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa netto lokalu użytkowego wynosi 2 113 817 zł (9 225 zł/m²).

Opis Inwestycji

Świadcz usługi w miejscu, które przyciąga

Szukasz idealnego lokalu na siedzibę swojego biznesu? Chciałbyś założyć lub przenieść swój salon kosmetyczny, biuro podróży, kancelarię, gabinet czy restaurację lub firmę o jeszcze innej branży? Zależy Ci na miejscu w centrum miasta, w nowoczesnym, multifunkcyjnym kompleksie? Jeśli tak, to Legnicka Street jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

W ofertę segmentu biznesowego wpisują się lokale handlowo - usługowe i powierzchnie biurowe. Powierzchnie lokali handlowo - usługowych usytuowane zostały na całym parterze obiektu. Nowoczesna, oszklona fasada z pewnością przyciągnie wielu Klientów ceniących sobie wysoką jakość usług. Położenie obiektu w bliskiej odległości od rynku - serca miasta, daje Ci pewność, że usługi Twojej firmy będą łatwo dostępne dla wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Atutem lokalu w Legnicka Street są możliwości ekspozycyjne Twojej firmy - ul. Legnicka to jedna z głównych arterii miasta, przez którą przejeżdża każdego dnia ogromna liczba pojazdów. Witryna Twojego lokalu będzie działała jak dobrze ulokowany billboard reklamowy. A nawet lepiej, gdyż dane adresowe w billboardach często pozostają dla odbiorcy abstrakcją - Twoja reklama powie: " to właśnie tu!", dzięki czemu dobrze zapadnie każdemu w pamięć, a Ty zyskasz nowych Klientów.

Lokale biurowe z przeszkloną fasadą od strony ul. Legnickiej zapewnią Tobie oraz Twoim pracownikom komfort, który z pewnością wpłynie na efektywność pracy. Zaletą wszystkich powierzchni biurowych jest możliwość ich dowolnego podziału. Ponadto lokale biurowe odizolowane są od części mieszkalnej, co gwarantuje spokój i komfort nie tylko pracownikom, ale także mieszkańcom Legnicka Street. Znajdują się one na pierwszym piętrze.

Miejsce inwestycji to samo centrum miasta, z głowy więc będziesz miał długie i męczące dojazdy do pracy. Twoi Klienci spoza Wrocławia na pewno docenią fakt, że odległość pomiędzy Legnicka Street a Autostradową Obwodnicą Wrocławia wynosi zaledwie 7 minut jazdy samochodem, a czas dotarcia do lotniska zajmuje jedynie 10 minut.

Budynek wyposażony jest w trzykondygnacyjny podziemny parking, uwzględniający w pierwszym etapie 212 miejsc postojowych oraz 25 miejsc postojowych naziemnych. W drugim etapie hala garażowa będzie się składać aż z 515 stanowisk postojowych.

Data publikacji: 20.08.2018
Data aktualizacji: 08.11.2022

Inwestycje w pobliżu na Popowicach

Oferty na Popowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: