Leonówka vol.2

3 zdjęcia

Leonówka vol.2
Leonówka vol.2
Leonówka vol.2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Leonówka vol.2 dostępnych jest 56 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (56)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 181 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada (12): wielkość od 2,19m2 - cena od 6000zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (257 miejsc) w cenie 38 000 zł: zakup obowiązkowy.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 56 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 44 do 97 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 410 592 do 813 204 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 500 do 9 400 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Leonówka vol.2 logo

Budynki 16-18 stanowią zwieńczenie naszej największej inwestycji mieszkaniowej w Lublinie.

Ostatni etap składa się z trzech, 3-piętrowych budynków połączonych ze sobą, a nowoczesna bryła kontynuuje architektoniczny zamysł poprzedniego etapu. W budynkach oprócz 95 mieszkań o powierzchni od 35-89m2, znajdują się także lokale usługowe, dzięki czemu wszystko co niezbędne na co dzień, jest na wyciągnięcie ręki. Przy każdym mieszkaniu znajduje się przestronny balkon, a do niektórych mieszkań na parterze przynależy prywatny ogródek. Zaprojektowany układ budynków i duże przeszklenia mieszkań zapewniają odpowiednie nasłonecznienie.

W podziemnym garażu dla wygody mieszkańców usytuowane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Otoczenie budynków zostało zagospodarowane, wkomponowanymi w zieleń nowoczesnymi elementami małej architektury. A z myślą o najmłodszych w zacisznej części osiedla zaplanowano przy budynku 17 i 18 plac zabaw.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE INWESTYCJĘ:

Zieleń i infrastruktura

Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynków daje poczucie komfortu i wytchnienia po całym dniu pracy, a ogólnodostępne zewnętrzne stojaki na rowery zapewnią dużą wygodę. Z myślą o najmłodszych powstanie bezpieczny i certyfikowany plac zabaw.

Architektura

Nowoczesny design oraz wysoka jakość, to cechy wyróżniające nasze projekty na tle innych inwestycji na rynku. Przemyślana estetyka wykonania części wspólnych sprawia, że osiedle jest ponadczasowe i przez wiele lat nie straci na swojej atrakcyjności.

Udogodnienia

Funkcjonalne rozkłady mieszkań o wysokości nawet do 3,20m. Każde mieszkanie posiada ustawny balkon lub przestronny prywatny ogródek. Wszystkie kondygnacje budynków obsługują cichobieżne windy. Inwestycja posiadają przestrzenny parking podziemny, miejsca parkingowe zewnętrzne oraz komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców zaplanowano zewnętrzne stojaki na rowery, a dla najmłodszych plac zabaw.

Energooszczędność

Zadbaliśmy również o energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, wentylację z odzyskiem ciepła w lokalach usługowych oraz nisko-emisyjną stolarkę okienną.

Nowoczesne budownictwo

Dokładamy wszelkich starań, aby technologie z jakich korzystamy były ponadczasowe, funkcjonalne oraz energooszczędne. Dlatego też do wykonania ścian działowych wewnątrz mieszkań, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowoczesnej technologii jaką są ściany działowe w systemie MultiGips, co wpływa na zdrowy mikroklimat wnętrza, wysoką ognioodporność, wysoką stabilność i wytrzymałość oraz brak potrzeby tynkowania ścian wykonanych tą technologią.

Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś Ty i Twoja rodzina od samego początku poczuli się tu jak w domu.

Inwestycja Leonówka vol.2 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa (3.8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Chrzanowscy Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 181 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leonówka vol.2 w sprzedaży jest 56 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 97 metrów kwadratowych, w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 58 m2 w cenie od 410 592 zł (18 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 70 m2 w cenie od 499 379 zł (28 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 69 do 97 m2 w cenie od 573 696 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Chrzanowscy Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (257 miejsc) w cenie 38 000 zł

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich wielkość od 2,19m2 - cena od 6000zł.

Lokalizacja inwestycji

Leonówka 2 to nie tylko przemyślana architektura, ale też atrakcyjna lokalizacja. Osiedle Botanik położone jest w spokojnej okolicy, w północnej części Lublina. Dzięki ciągłemu rozwojowi mieszkańcy Leonówki mają dostęp do lokali usługowych, handlowych, ośrodków zdrowia, szkół oraz przedszkoli. Botanik jest bez wątpienia dzielnicą świetnie skomunikowaną z centrum Lublina oraz z licznymi połączeniami MPK. Atutem również jest szybki dostęp do arterii Zelwerowicza i do trasy S-17 Lublin-Warszawa. Szybki dojazd do centrum, poczucie bezpieczeństwa i komfortu, oraz wiele zalet osiedla sprawiają, że jest to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leonówka vol.2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leonówka vol.2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Leonówka vol.2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6911 - Poligonowa - Osiedle 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leonówka vol.2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leonówka vol.2 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w odległości 210 m, Przedszkole Prywatne "Chatka Puchatka" w Lublinie w odległości 210 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Mieszko" w Lublinie w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leonówka vol.2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka, w odległości 340 m znajduje się Stokrotka, w odległości 410 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leonówka vol.2 w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 310 m znajduje się szachownica.

Data publikacji: 27.09.2022
Data aktualizacji: 07.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: