Szum Gór

Oferta archiwalna

Karpacz, ul. Pusta 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 106 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Szum Gór

5 zdjęć

Szum Gór
Szum Gór
Szum Gór
Szum Gór

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 12 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Szum Gór to wyjątkowe połączenie komfortu, prestiżu i przyrody. Znajdzie on zastosowanie zarówno jako apartamenty mieszkalne, przeznaczone na wynajem, oraz jako lokale użytkowe. Wszystkie przestrzenie będą charakteryzować się nowoczesną formą i wyrafinowanym smakiem.

Budowa inwestycji została podzielona na trzy etapy, w ramach których zbudowanych zostanie 12 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 559,60 m², 15 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 615,30 m² oraz 10 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 532,15 m². Przyszli rezydenci będą mogli wybrać najbardziej odpowiadające im udogodnienia oraz rodzaj lokalu, dostępny w ramach kilku gotowych wariantów.

W ofercie dostępne są również miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Inwestycja Szum Gór znajduje się w Karpaczu, ul. Pusta 8 (6.8 km od Jeleniej Góry), została zrealizowana przez Caldera Sp. z o.o.

Inwestycja Szum Gór została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Szum Gór nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caldera Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ten niezwykły kurort przyciąga jak magnes tysiące turystów z całej Polski, ale także z zagranicy — wszystko dzięki swemu korzystnemu położeniu. Stolicę Czech od Karpacza dzieli jedynie 180 km. Z niemieckiego Drezna, aby dotrzeć do polskiego kurortu trzeba pokonać niespełna 200 km. Dlatego też to miasto tętni życiem o każdej porze roku. "Inwestycja "Szum gór" zlokalizowana jest w Karpaczu przy ulicy Pustej 8, nieopodal zbiegu z ulicą Karkonoską. Najłatwiej można trafić do nas od strony przystanku autobusowego przy ul. Karkonoskiej."

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Ta malownicza miejscowość położona jest u podnóża Śnieżki i podzielona na kilka części, takich jak Bierutowice (potocznie zwane Karpacz Górny), Budniki, Płóczki czy Wilcza Poręba. Miasto dysponuje ogromnym zapleczem miejsc noclegowych, hoteli, willi i apartamentów. Co roku do tej górskiej miejscowości przybywa tysiące turystów, by zimą móc cieszyć się możliwością zimowej rozrywki, a latem podziwiać i zdobywać górskie szlaki. W Karpaczu działa kilka szkół i przedszkoli, które umożliwią naukę najmłodszym mieszkańcom miasteczka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szum Gór?

Niespełna 17 km dzieli mieszkańców do Jeleniej Góry a 120 km do Wrocławia. Do Karpacza dojedziemy kilkoma lokalnymi drogami, które w sezonie zimowym są sukcesywnie odśnieżane i przygotowane do bezpiecznej, bezkolizyjnej komunikacji. Przez miasto kursują zarówno linie PKS jak i liczne autobusy prywatnych przewoźników. PKP kursuje kilka razy w ciągu dnia do Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szum Gór mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Szum Gór znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karpacz Morskie Oko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szum Gór w odległości 460 m znajduje się Park Linowy Tarzan, w odległości 510 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 27.04.2017
Data aktualizacji: 21.11.2022

Oferty w Karpaczu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: