Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 90,5 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budopol Delta

Powierzchnia
91 m²
Pokoje
4
Piętro
4

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M-32
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:91 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 3 m², taras o powierzchni 8 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Wars i Sawa - Etap II, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 91 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Wars i Sawa - Etap II przy ulicy w Radomiu, ul. Warszawska 20B (1.6 km od centrum Radomia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Budopol Delta.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 32 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 4 o powierzchni od 81 do 91 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Wars i Sawa - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M-32 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budopol Delta przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Inwestycja Wars i Sawa składa się z zespołu 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi.Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w 2017 rok, posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budynku znajdują się 3 lokale użytkowe oraz 20 mieszkań.Kolejny etap inwestycji budynek B posiada również pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. Jednak w części nadziemnej budynku znajdują się włącznie 32 mieszkania, a w kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż z 19 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Całość obsługuje cicha, szybkobieżna winda. Lokale mieszkalne posiadają przestronne balkony. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji mieszkalnej. Obsługa komunikacyjna od strony ulicy Warszawskiej niezależnym wjazdem i drogą wokół budynku A wraz z terenowymi miejscami parkingowymi, placem gospodarczym i placem zabaw zlokalizowanym przy budynku B.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Wars i Sawa - Etap II, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Wars i Sawa - Etap II

Teren inwestycji położony jest w północnej części Radomia przy ulicy Warszawskiej. Zalety lokalizacji to niewielka odległość od centrum miasta, a jednocześnie bliskość terenów zielonych oraz miejsc sportu i rekreacji (park im. Jacka Malczewskiego, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr”). Układ komunikacyjny zapewnia dogodne połączenie z centrum Radomia, jak i z arteriami wylotowymi z miasta. W pobliżu terenu inwestycji znajdują się obiekty infrastruktury ułatwiającej mieszkańcom codzienne funkcjonowanie (szkoły, punkty usługowo-handlowe w tym nowa siedziba sądu i prokuratury, ośrodki zdrowia, kościół, przystanki komunikacji publicznej umożliwiającej szybki dojazd do innych części miasta).

Radom usytuowany jest w centralnej Polsce, na Nizinie Mazowieckiej, nad rzeką Mleczną. Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowo-usługowy, a na jego terenie o powierzchni 112 km2 mieszka ok. 218 tys. osób. Zabudowa mieszkaniowa jest zróżnicowana: przeważają osiedla bloków z wielkiej płyty oraz skupiska domów jednorodzinnych. W Śródmieściu znajdują się zabytkowe kamienice oraz reprezentacyjna ulica Żeromskiego, zaś na osiedlach Idalin i Obozisko występują niskie budynki wielorodzinne. Gołębiów I i II oraz Ustronie to tereny industrialne otoczone blokowiskami. Wśród największych zakładów produkcyjnych znajdują się m.in.: Fabryka Broni Łucznik, Polska Grupa Zbrojeniowa S.A., Komandor S.A. czy Polski Tytoń. W mieście zlokalizowanych jest wiele hipermarketów, 5 galerii handlowych i 8 targowisk. Otoczone zielenią przestrzenie rekreacyjne to: Zalew Borki oraz 9 parków.

Komunikacja

Przez obszar Radomia przebiegają 3 arterie krajowe, będące fragmentami tras europejskich: droga nr 7 (Gdańsk – Kraków), nr 9 (Radom – Rzeszów) i nr 12 (Łódź – Lublin). Znaczenie lokalne mają drogi wojewódzkie, które wiodą z Radomia do okolicznych miejscowości: droga nr 737 w kierunku Kozienic, nr 740 – do Potworowa oraz nr 744 – na Starachowice. W obrębie miasta kursują autobusy komunikacji miejskiej (24 linie), a także znajdują się dworce PKS i PKP oraz Port Lotniczy Radom S.A.

W odległości 250 metrów od inwestycji Wars i Sawa - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Warszawska / 11 Listopada.

Edukacja

Miasto powiatowe Radom leży w południowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 112 km2. Na niejednorodną zabudowę mieszkaniową składają się: wysokie blokowiska, zbiorowiska domów jednorodzinnych, budynki wielorodzinne oraz zabytkowe kamienice Śródmieścia. W mieście zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych oraz obiekty handlowo-usługowe: galerie i centra handlowe, hipermarkety czy targowiska. Strefami miejskiej zieleni są parki, m.in. zabytkowy Stary Ogród. Wysokiej klasy instytucją kultury jest Muzeum im. J. Malczewskiego z Odziałem Sztuki Współczesnej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Studencki Klub Jeździecki Politechniki Radomskiej.

Data publikacji: 08.02.2019

Data aktualizacji: 08.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie