Liściasta Park - 1

Oferta archiwalna

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Liściasta 74

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Liściasta Park - 1

9 zdjęć

Liściasta Park - 1
Liściasta Park - 1
Liściasta Park - 1
Liściasta Park - 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 160 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 28000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Osiedle LIŚCIASTA PARK – wyróżnia się nowoczesną, a jednocześnie prostą architekturą budynków, podkreśloną ciepłymi barwami elewacji, dużymi balkonami oraz przeszkleniem klatek schodowych.Wszystkie obiekty łagodnie wpisują się w otoczenie starych i pięknych skupisk drzew, zieleni parkowej oraz doliny rzeki Sokołówki z charakterystycznymi, malowniczymi zbiornikami wody.Fragment Miasta, gdzie zlokalizowane jest osiedle objęto planem zagospodarowania miejscowego, co gwarantuje ochronę oraz zachowanie istniejących terenów zielonych, a także przywrócenie naturalnego układu rzeki Sokołówki. Cały obszar zieleni sąsiadującej z osiedlem ma charakter urządzony i posiada funkcję rekreacyjną, zaś sama dolina rzeki Sokołówki jest przedmiotem projektu renaturyzacji.I etap budowy osiedla LIŚCIASTA PARK został zakończony w sierpniu 2011 roku i posiada status dopuszczonego do użytkowania. W ofercie handlowej pozostało tylko kilka gotowych do zamieszkania lokali w każdym z budynków oznaczonych kolejno numerami 1-1A (POD GRUSZĄ), 2 (POD TOPOLĄ) i 3 (POD DĘBEM).II etap budowy osiedla LIŚCIASTA PARK jest w trakcie realizacji i ma do zaoferowania  89 nowych mieszkań wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i miejscami postojowymi w dwóch podziemnych garażach.W II etapie, budynki oznaczone numerami 4, 6 i 7 zaprojektowano i wykonano w układzie pięciu kondygnacji zaś budynek oznaczony numerem 5, jako jedyny, posiada 6 kondygnacji mieszkalnych. W każdym z nowopowstałych obiektów występuje maksymalnie 5 lokali mieszkalnych na każdej z kondygnacji. Mieszkania mają standardową wysokość 2,70 m i zróżnicowaną powierzchnię od 32 mkw. (1-pokojowe) do ponad 90 mkw. (4-pokojowe) oraz duże balkony lub/i tarasy wliczone w cenę.W ofercie znajdują się również dwa mieszkania o powierzchni ponad 100 mkw. z unikatowymi tarasami widokowymi.Budynki oznaczono numerami 4, 5, 6 i 7 i przypisano im następujące nazwy:4 – POD WIERZBĄ, 5 – POD GRABEM, 6 – POD JABŁONIĄ, 7 – POD KLONEM.

Inwestycja Liściasta Park - 1 znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Liściasta 74 (7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Budomal Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Liściasta Park - 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 160 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Liściasta Park - 1 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budomal Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Liściasta Park - 1?

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Bałutach Zachodnich

Oferty na Bałutach Zachodnich

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: