Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 62,8 m² - numer B.31

Bydgoszcz, ul. PaderewskiegoInwestycja: SensDeweloper: Budlex Sp. z o.o.

POWIERZCHNIA62,8 m²
POKOJE3
PIĘTROparter
TERMIN ODDANIAGotowe
Sens

5 zdjęć

Sens

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
B.31
Cena:
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
3 pokoje
Metraż:
62,8 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
parter
Miejsca postojowe:
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Sens, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sens w Bydgoszczy przy ul. Paderewskiego (1.3 km od centrum Bydgoszczy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Budlex Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 70 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 7 o powierzchni od 63 do 109 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Sens została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.31 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budlex Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Apartamenty Sens zostały zaprojektowane dla tych, którzy mierzą wysoko. Niezwykły komfort daje bliskość centrum miasta oraz głównych dróg wylotowych, by dynamicznie realizować najśmielsze cele.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Sens, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sens mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Sens znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chodkiewicza / Paderewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sens znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z 0ddziałami Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki u Babci Ani w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sens jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 290 m, Przychodnia Gdańska 88 w odległości 290 m, Przychodnia Gdańska w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sens składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Jysk, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Sklep Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sens w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 28.01.2019
Data aktualizacji: 29.12.2020
Budlex Sp. z o.o. logo

Budlex Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jatki 4 Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: