Zielony Marysin

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy lesie(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Korkowa 161E/161F (10 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 900 brutto/m2
  Apartamenty przy lesie
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 42 - 99 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  Unimax Development
 • Apartamenty Nowy Marysin(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 975 brutto/m2
  Apartamenty Nowy Marysin
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 4
  APM Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Nowy Marysin IVa(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Marysin Wawerski, ul. Goździków 25 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Nowy Marysin IVa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 54 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  APM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Po prostu wygodnieOsiedle spodoba się tym, którzy chcą w miarę szybko dojechać do centrum, bo tam pracują, alejednocześnie cenią sobie ciszę i łatwy dostęp do aktywności na świeżym powietrzu. W Marysinieżyje się wygodnie – tu wszędzie jest blisko. Do szkoły, do sklepu i do lasu. Jest też wyjątkowospokojnie i bezpiecznie. A jeśli chcemy dotrzeć do centrum czy innych dzielnic, za rogiem mamyautobusy, w tym linie przyspieszone, a nieco dalej – przystanek kolejki. Dojazd samochodemułatwi natomiast nowo wybudowany węzeł Marsa.Atrakcyjne nie tylko cenyMetraże oraz ceny mieszkań dostosowano do wymogów programu Mieszkanie dla młodych - aż126 mieszkań spełnia wymogi rządowego programu dopłat.Na terenie osiedla zaplanowano dwa place zabaw dla dzieci (m. in. ze zjeżdżalnią i zestawemsprawnościowym) oraz część wypoczynkową dla lubiących spokojniejszy sposób spędzaniawolnego czasu. Będzie również dużo ładnej zieleni, a od strony ulicy, przed lokalami usługowymi,staną ozdobne donice z drzewkami; zamontowane zostaną też stojaki rowerowe.Wokół zieleń i tereny rekreacyjneTuż za rogiem znajdują się rozległe tereny zielone Wawra. Jest więc gdzie spędzić czas na świeżympowietrzu. W parku im. Matki Mojej, Lesie Rembertowskim czy Lesie im. Jana Sobieskiego możnapobiegać, pojeździć na rowerze bądź pospacerować. Z kolei boiska, bieżnia, skatepark czy ściankawspinaczkowa na terenie „Syrenki” zapraszają amatorów aktywnego wypoczynku przez cały rok.

Inwestycja Zielony Marysin znajduje się na Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa 159 (10 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Marysin została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielony Marysin pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: usługi w budynku, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Zielony Marysin

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Marysin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Zielony Marysin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Marysin znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Cali Mali nr 479 w odległości 130 m, Przedszkole Nr 264 ,,Pluszowego Misia'' w odległości 260 m, INCOLT EURO SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Marysin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Kaufland, w odległości 360 m znajduje się mrówka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Marysin w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie