Wiślany Mokotów etap V

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wiślany Mokotów etap V dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
4.20
2
47,41 m²
1
1.20
3
51,67 m²
1
2.23
3
61,74 m²
1
2.28
3
51,5 m²
3
1.32
5
99,51 m²
4
2.32
5
99,68 m²
4

Opis Inwestycji

Wiślany Mokotów VMokotów to jedna z ulubionych dzielnic warszawiaków, która od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. Bo to dzielnica z tradycjami, coraz ładniejsza, a z roku na rok bardziej przyjazna i lepiej skomunikowana (np. dzięki al. Polski Walczącej). Ludzie chcą tu mieszkać, gdyż blisko stąd do centrum, Łazienek czy na tereny sportowe Agrykoli. Atutem miejsca jest także park wokół Kopca Powstania Warszawskiego i tereny zielone nad Wisłą.Estetycznie i z pomysłemW piątym etapie powstanie 10 niewysokich (3- i 4-piętrowe, częściowo z antresolami) budynków z 350 mieszkaniami. Będzie estetycznie, sąsiedzko i przytulnie. Zaplanowano eleganckie elewacje w kolorze bieli, beżu i szarości. Na fasadzie pojawią się także mineralne płytki klinkierowe. Liczymy, że spodobają się okna w okleinie o strukturze drewna.Udogodnieniem będą zapewne 3 odrębne garaże podziemne oraz stanowiska do parkowania jednośladów.Architekci zaprojektowali mieszkania od 1- do 5-pokojowych. Niektóre, te z antresolami, będą miały fenomenalne tarasy.Trzy dziedzińce, nadwiślańska zieleńNa dziedzińcu architekci krajobrazu zasadzą różnorodne drzewa, krzewy i byliny. Aranżacją zieleni nawiążą do charakteru terenów nadwiślańskich. Wybrane nasadzenia podkreślone zostaną nocną iluminacją. Zaplanowano meandrujące alejki, przy których staną nowoczesne meble miejskie. W zieleń wkomponowane zostaną place zabaw dla dzieci w różnym wieku, a dla spragnionych aktywnego wypoczynku - urządzenia siłowni plenerowej.

Inwestycja Wiślany Mokotów etap V znajduje się na Siekierkach, ul. Ananasowa (4.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Wiślany Mokotów etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 350 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiślany Mokotów etap V pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 47 do 100 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 62 m2 (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 100 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 350 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, recepcja, usługi w budynku, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 100 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wiślany Mokotów etap V

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 400 metrów od inwestycji Wiślany Mokotów etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny FIGOWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wiślany Mokotów etap V znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im.Dzieci Powstania Warszawskiego w odległości 550m, Przedszkole nr 281 "Stokrotka" w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Masaż i Fizjoterapia Alicja Michnowska, w odległości 1050 m znajduje się Adalta Gabinet Psychologiczny - psychoterapia i rozwój osobisty, w odległości 1050 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Freetime. Zakład fotograficzny, w odległości 750 m znajduje się Centrum Handlowe ASG, w odległości 950 m znajduje się Zielony Styl.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się ROD Czerniaków, w odległości 1000 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 1000 m znajduje się Falconia Parafialny Klub Sportowy.

Data publikacji: 07.08.2019

Data aktualizacji: 20.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie