Rewita Wrzeszcz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rewita Wrzeszcz dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B2.67
1
36,67 m²
1
B2.56
2
40,87 m²
5
B2.54
2
42,16 m²
5
B2.46
2
32,33 m²
3
B2.27
2
31,54 m²
5
B1.1
2
41,65 m²
Parter
B1.16
3
60,15 m²
3
B1.15
3
67,09 m²
3
B1.11
3
72,05 m²
2
B1.8
3
64,87 m²
1
B1.7
3
72,21 m²
1
B1.4
3
64,87 m²
Parter
B1.3
3
72,46 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle Rewita powstaje w gdańskim Wrzeszczu przy ul. Klinicznej. To dzielnica z klimatem, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno u mieszkańców, jak i inwestorów.Wrzeszcz – klimatycznie i wygodnieNa jakość życia w mieście wpływają przede wszystkim dwie sprawy: sąsiedztwo miejsc ułatwiających codzienne funkcjonowanie oraz doskonała komunikacja (autobus, tramwaj, SKM-ka). Wrzeszcz idealnie łączy obie te funkcje. Dzięki temu przy ul. Klinicznej będzie się mieszkało wygodnie. Za rogiem znajdziemy wszystko, co potrzebne: sklepy, przedszkola, szkoły, Politechnikę Gdańską, Uniwersytet Medyczny, wydziały Uniwersytetu Gdańskiego oraz przychodnie i szpitale. Spacerem w kilka minut dojdziemy do Opery Bałtyckiej, Teatru Miniatura, Multikina. Nieopodal znajduje się także Stadion Energa Gdańsk. A jeśli komuś wciąż będzie mało, to niedaleko stąd do galerii handlowych. Okoliczne tereny postoczniowe kuszą zaś modnymi klubami muzycznymi. Podobny klimat panuje na ul. Wajdeloty, dokąd zapraszają liczne kawiarnie.Bliskość licznych parków miejskich, morza i parku krajobrazowego pozwoli spędzać czasu na świeżym powietrzu. Sąsiedztwo da sporo satysfakcji rowerzystom, w okolicy nie brakuje bowiem ścieżek rowerowych.Kameralnie, praktycznie, nowocześnieProjektanci zadbali, aby dwa niewysokie budynki (3/5-piętrowe) nawiązywały do zabudowy Wrzeszcza. Stąd częściowo mansardowe dachy oraz frontowe elewacje w podwyższonym standardzie. Pamiętano o terenie wewnętrznym z elementami małej architektury (ławki, kosze, stojaki) oraz z zielenią.Mieszkania dobrze rozplanowaneArchitekci rysowali poszczególne pomieszczenia tak, jakby sami mieli w nich mieszkać. Stąd przemyślane funkcje, praktyczne podejście do wykorzystania powierzchni oraz możliwość łatwej rearanżacji, jeśli np. rodzina się powiększy. Do wyboru spośród 107 mieszkań są lokale od 1 do 4 pokoi. Wszystkie z balkonem bądź ogródkiem.Odbiory mieszkań przewidziano na IV kwartał 2020 roku.

Inwestycja Rewita Wrzeszcz znajduje się we Wrzeszczu, ul. Kliniczna 3 i 5 (3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Rewita Wrzeszcz jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rewita Wrzeszcz pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 32 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 37 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 42 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 72 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 32 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rewita Wrzeszcz

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Rewita Wrzeszcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kliniczna - Szpital.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rewita Wrzeszcz znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 69 w odległości 300m, Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące Conradinum w odległości 450m, Przedszkole Językowe Lew Leon w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Apteka Kliniczna, w odległości 800 m znajduje się Apteka 'Im. Mickiewicza' Dom Leków, w odległości 800 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. NMP Matki Kościoła i Św. Katarzyny Szwedzkiej, w odległości 300 m znajduje się Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w Gdańsku, w odległości 950 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Krzyża.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Polonia Gdańsk - stadion piłkarski, w odległości 800 m znajduje się Gdańskie Towarzystwo Tenisowe Lechia, w odległości 1100 m znajduje się Matrix Lady Fitness.

Data publikacji: 29.04.2019

Data aktualizacji: 12.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie