Polanka Milczańska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Polanka Milczańska dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
124
3
62,73 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
72
3
66,93 m²
1
125
3
64,67 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
149
3
64,13 m²
4
212
4
68,71 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
71
4
65,44 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
77
4
65,3 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
89
4
65,17 m²
4

Opis Inwestycji

Wszędzie blisko„Polanka Milczańska” położona jest w obrębie Łaciny w dzielnicy Rataje. Od ścisłego centrum dzieli ją zaledwie dwa i pół kilometra, które można przejść spacerem lub pokonać tramwajem, który średnio co cztery minuty zatrzymuje się na przystanku tuż obok osiedla. Jej położenie umożliwia szybkie przemieszczanie się do innych dzielnic Poznania, a także na błyskawiczny wyjazd z miasta.Ta świetnie skomunikowana lokalizacja przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, seniorom, jak i młodym ludziom, dopiero rozpoczynającym dorosłe życie. Położony w pobliżu kampus Politechniki Poznańskiej to także dodatkowy atut w przypadku kupna mieszkania pod wynajem.Lokalizacja dla miłośników sportu…W pobliżu nie brakuje także terenów rekreacyjnych. Spacerowicze, biegacze i rowerzyści z pewnością docenią bliskość Malty oraz niewielką odległość do rzeki, przy której co roku przybywa nowych ścieżek Wartostrady. Nad jeziorem Maltańskim często organizowane są zawody sportowe. To właśnie tutaj znajdują się słynne na całą Wielkopolskę Malta Ski, gdzie o każdej porze roku można pojeździć na nartach, oraz Termy Maltańskie, gdzie można potrenować pływanie lub zrelaksować się w części SPA&fun.... i zakupówW najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo małych sklepików, piekarni, cukierni, aptek, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także gabinetów lekarskich oraz prywatnych przedszkoli. Aby zrobić większe zakupy, nie trzeba wyruszać daleko – dwa centra handlowe zapewniają dostępność znanych marek odzieżowych, kosmetycznych czy jubilerskich, a pobliski dyskont spożywczy pozwala na zaopatrzenie lodówki.W obu galeriach znajdują się kina, kawiarnie i restauracje.Zielona enklawa„Polanka Milczańska” to budynek z 232 mieszkaniami. Jego kształt tworzy wewnątrz, bardzo duży dziedziniec, na którym zaplanowaliśmy plac zabaw oraz ławki w otoczeniu drzew i zielonych klombów. Rzadko spotykane na nowych osiedlach rozmiary dziedzińca sprawiają, że odległość pomiędzy poszczególnymi częściami budynku jest naprawdę duża – co sprzyja poczuciu intymności i przestrzeni. Zielony plac z kolei ma być miejscem miłych sąsiedzkich spotkań. Wejścia do klatek schodowych będą zlokalizowane właśnie od części wewnętrznej.Bezpieczeństwo i wygodaBudynek przy Milczańskiej 3 będzie ogrodzony, by zapewnić mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa. Przejście na dziedziniec i następnie do klatek schodowych będzie następowało przez reprezentacyjne foyer. Tutaj zlokalizowane będą także pomieszczenia administracji i ochrony. Dla wygody osób korzystających z komunikacji miejskiej przewidzieliśmy jednak dodatkowe wejście przez zamykaną furtkę i zintegrowany z budynkiem przesmyk.Cała inwestycja jest podzielona na siedem niezależnych klatek schodowych, w których obowiązkowo znajdują się windy.Na terenie „Polanki” przewidziano dwie rowerownie, a zmotoryzowani będą mieli do dyspozycji halę garażową położoną pod budynkiem. Na jej przestrzeni zlokalizowano także komórki lokatorskie.

Inwestycja Polanka Milczańska znajduje się na Ratajach, ul. Milczańska (2.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Polanka Milczańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 232 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Polanka Milczańska pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 63 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 67 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 65 do 69 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 232 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 63 do 69 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Polanka Milczańska

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 100 metrów od inwestycji Polanka Milczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Polanka (1:POKA01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Polanka Milczańska znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 450m, ANIOŁKOWO. KLUBIK MALUCHA w odległości 550m, Przedszkole nr 53 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się RATAJE. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się MAM-MED. PERS M., w odległości 750 m znajduje się CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się WITRYNA, w odległości 950 m znajduje się KOŚCIÓŁ CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO KAPŁANA, w odległości 950 m znajduje się Osiedlowy Dom Kultury Orle Gniazdo.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się SPORT MARKETING. KIJEWSKA O., w odległości 550 m znajduje się Klub Maratończyka "Malta" Poznań, w odległości 800 m znajduje się Klub Sportowy Hades.

Data publikacji: 31.07.2018

Data aktualizacji: 04.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie