Osiedle Przy Rolnej II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 183 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Saperska 30(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Saperska 30 (2.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 300/m2
  Saperska 30
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 68 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  OKRE Development Sp. z o.o.
 • 176 Kamienica(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. 28 Czerwca 1956r. 176 (2.4 km od centrum Poznania)
  176 Kamienica
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 29 - 52 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 26 ofert
  Virke Sp. z o.o.
 • Fyrtel Wilda(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 244 brutto/m2
  Fyrtel Wilda
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  DUDA DEVELOPMENT

Opis Inwestycji

Osiedle Przy Rolnej powstaje w odkrywanej na nowo Wildzie, tuż za ulicą Hetmańską. To świetna lokalizacja dla poszukujących spokojnego miejsca, ale blisko centrum.Mieszkańcy od razu będą mieli do dyspozycji bogatą miejską infrastrukturę – siatkę ulic, komunikację (przystanek autobusowy przy osiedlu, a tramwajowy 300m od niego), sklepy, szkoły czy przychodnie. Co więcej, w najbliższej okolicy nie brakuje terenów zielonych – jest park Jana Pawła II oraz Las Dębiński.Dlaczego warto?Aktywnie i rekreacyjnieAmatorzy aktywnego wypoczynku znajdą na Wildzie wiele miejsc dla siebie. To tu znajduje się centrum sportowe Poznania – „Chwiałka” i obiekty AWF-u, czyli baseny, stadiony, korty i lodowisko. Jest też gdzie pobiegać i pojeździć na rowerze.Modna Wilda?Czas, aby mieszkanie na Wildzie stało się modne. Bo Wilda to piękny Rynek Wildecki, zabytkowe kwartały i industrialne zabudowania fabryki H. Cegielskiego. No i te platany przy ul. Rolnej!Dobrze urządzeniArchitektonicznie osiedle odświeży okolicę. Wprowadzi nową jakość. Elewacja sprawiająca wrażenie klinkieru spodoba się od razu. Dobre urządzenie dziedzińca również. Pomyślano też o mieszkaniach. Będą bardzo funkcjonalne – zadbano, aby każdy metr powierzchni wynikał z doświadczeń rodzinnych czy życiowych projektantów. Są więc praktyczne i nie ma w nich miejsca na zbędne rozwiązania.

Inwestycja Osiedle Przy Rolnej II znajduje się na Wildzie, ul. Rolna 31 (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Przy Rolnej II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 129 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Rolnej II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie schowki w hali garażowej przy miejscach postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 129 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: schowki w hali garażowej przy miejscach postojowych.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przy Rolnej II

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Przy Rolnej II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rolna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 176 w odległości 240 m, Prywatne Przedszkole Kaczka Dziwaczka w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przy Rolnej II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital HCP w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Rolnej II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia / Cukiernia, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Małpka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.08.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie