Osiedle Pod Słońcem

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 592 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Modern City etap D(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 904/m2
  Modern City etap D
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 37 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 21 ofert
  Robyg S.A.
 • Modern City etap B(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 922/m2
  Modern City etap B
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 21 ofert
  Robyg S.A.
 • Osiedle Coopera IIIa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera (8.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 035 brutto/m2
  Osiedle Coopera IIIa
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 44 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Unidevelopment S.A.

Opis Inwestycji

PRZYJEMNOŚĆ MIESZKANIAI etap osiedla “Pod Słońcem” składać się będzie z niskiego, bo 3- i miejscami 4-piętrowego budynku. Słoneczne inspiracje widoczne będą w aranżacji części wspólnych. Jedną z ciekawszych będzie model układu słonecznego wkomponowany w posadzkę dziedzińca. Plac zabaw z kolei powinien spodobać się najmłodszym. Zaplanowano na nim piaskownicę, bujaki, basztę ze zjeżdżalnią oraz tablicę do gry w kółko i krzyżyk.Wybór metraży jest szeroki, dla przykładu dwa pokoje z aneksem kuchennym zaczynają się od 37 mkw. Jeśli jednak wybierzemy wariant z oddzielną kuchnią, to takie mieszkanie znajdziemy już od 43 mkw. Co więcej, plany mieszkań są tak przemyślane i elastyczne, aby z “dwójki” z widną kuchnią łatwo uzyskać 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, tarasy lub przydomowe ogródki. Powierzchnie oraz ceny wielu lokali będą dostosowane do założeń rządowego programu Rodzina na swoim. OTOCZENIE OSIEDLAInwestycja powstaje w części Bemowa, przy ulicy Batalionów Chłopskich. Otoczenie osiedla to jednocześnie dobra infrastruktura usługowa oraz edukacyjna. Liczne szkoły, przedszkola czy popularne ostatnio kluby dla maluchów pozwolą rodzicom na wybór najlepszej dla nich placówki. W pobliżu osiedla znajdują się także hiper- i supermarkety oraz galerie handlowe, jak CH Bemowo, Wola Park czy Fort Wola. W niedalekiej odległości działa także popularny outlet odzieżowy Factory Ursus.

Inwestycja Osiedle Pod Słońcem znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (0.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Pod Słońcem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Słońcem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Słońcem

Inwestycja powstaje w części Bemowa, przy ulicy Batalionów Chłopskich.Otoczenie osiedla to jednocześnie dobra infrastruktura usługowa oraz edukacyjna. Liczne szkoły, przedszkola czy popularne ostatnio kluby dla maluchów pozwolą rodzicom na wybór najlepszej dla nich placówki. W pobliżu osiedla znajdują się także hiper- i supermarkety oraz galerie handlowe, jak CH Bemowo, Wola Park czy Fort Wola. W niedalekiej odległości działa także popularny outlet odzieżowy Factory Ursus.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Słońcem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Pod Słońcem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szeligowska-Wiadukt 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Słońcem znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 380 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Pod Słońcem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 530 m.

Data publikacji: 18.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie