Osiedle Pod Słońcem - mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Osiedle Pod Słońcem zostały już sprzedane
Zobacz inne oferty na Bemowie lub pozostałe inwestycje dewelopera Budimex Nieruchomosci Sp. z o.o.

Osiedle Pod Słońcem

Warszawa, Bemowo, ul. Batalionów Chłopskich

(12 km do centrum)

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Słońcem

PRZYJEMNOŚĆ MIESZKANIAI etap osiedla “Pod Słońcem” składać się będzie z niskiego, bo 3- i miejscami 4-piętrowego budynku. Słoneczne inspiracje widoczne będą w aranżacji części wspólnych. Jedną z ciekawszych będzie model układu słonecznego wkomponowany w posadzkę dziedzińca. Plac zabaw z kolei powinien spodobać się najmłodszym. Zaplanowano na nim piaskownicę, bujaki, basztę ze zjeżdżalnią oraz tablicę do gry w kółko i krzyżyk.Wybór metraży jest szeroki, dla przykładu dwa pokoje z aneksem kuchennym zaczynają się od 37 mkw. Jeśli jednak wybierzemy wariant z oddzielną kuchnią, to takie mieszkanie znajdziemy już od 43 mkw. Co więcej, plany mieszkań są tak przemyślane i elastyczne, aby z “dwójki” z widną kuchnią łatwo uzyskać 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony, tarasy lub przydomowe ogródki. Powierzchnie oraz ceny wielu lokali będą dostosowane do założeń rządowego programu Rodzina na swoim. OTOCZENIE OSIEDLAInwestycja powstaje w części Bemowa, przy ulicy Batalionów Chłopskich. Otoczenie osiedla to jednocześnie dobra infrastruktura usługowa oraz edukacyjna. Liczne szkoły, przedszkola czy popularne ostatnio kluby dla maluchów pozwolą rodzicom na wybór najlepszej dla nich placówki. W pobliżu osiedla znajdują się także hiper- i supermarkety oraz galerie handlowe, jak CH Bemowo, Wola Park czy Fort Wola. W niedalekiej odległości działa także popularny outlet odzieżowy Factory Ursus.

Inwestycja mieszkaniowa Osiedle Pod Słońcem znajdująca się na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich w odległości 12 kilometrów od ścisłego centrum miasta jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomosci Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Pod Słońcem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Słońcem pozostało na sprzedaż 0 mieszkań

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomosci Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku - inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku
Liczba budynków Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań Cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkaniowych
Wysokość pomieszczeń Informacja u dewelopera
Standard wykończenia Standard deweloperski
Rodzaj własności
Powierzchnie dodatkowe W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak taras, balkon
Komórki lokatorskie Nie przewidziano komórek lokatorskich
Miejsca postojowe W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • Miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia Winda, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda Informacja u dewelopera

Standard wykończenia

Parapety wewnętrzne Informacja u dewelopera
Stolarka okienna Informacja u dewelopera
Wentylacja Informacja u dewelopera
Wyposażenie łazienki Informacja u dewelopera
Ogrzewanie Informacja u dewelopera
Posadzka Informacja u dewelopera
Wyposażenie kuchni Informacja u dewelopera
Elewacja Informacja u dewelopera
Konstrukcja budynku Informacja u dewelopera
Dach Informacja u dewelopera
Drzwi zewnętrzne Informacja u dewelopera
Instalacje Informacja u dewelopera
Parapety zewnętrzne Informacja u dewelopera
Sufity Informacja u dewelopera
Balkony Informacja u dewelopera
Ściany Informacja u dewelopera
Czytaj więcej

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Słońcem

Inwestycja powstaje w części Bemowa, przy ulicy Batalionów Chłopskich.Otoczenie osiedla to jednocześnie dobra infrastruktura usługowa oraz edukacyjna. Liczne szkoły, przedszkola czy popularne ostatnio kluby dla maluchów pozwolą rodzicom na wybór najlepszej dla nich placówki. W pobliżu osiedla znajdują się także hiper- i supermarkety oraz galerie handlowe, jak CH Bemowo, Wola Park czy Fort Wola. W niedalekiej odległości działa także popularny outlet odzieżowy Factory Ursus.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo jest średniej wielkości dzielnicą lewobrzeżnej części Warszawy z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą mieszkaniową oraz komunikacyjną. Na obszarze o powierzchni ok. 25 km2 znajdują się różnorodne budynki mieszkalne: od wysokich bloków po domy jednorodzinne i miasta-ogrody. Specyficznego charakteru nadają dzielnicy dawne forty wojskowe oraz obszar Lotniska Babice. Przestrzenie zieleni wyznaczają: Park Leśny Bemowo, Park Górczewska z amfiteatrem, Park przy Starych Jelonkach oraz liczne skwery i ogródki działkowe. W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Pod Słońcem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Słońcem znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Wesoły Miś w odległości 450 m, Przedszkole Nr 15 w odległości 1 050 m, Klub Malucha Kangurek - Zapisy !!! w odległości 1 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do placówek opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki medyczne tj.: w odległości 750 m Debiut Plus środki czystości Warszawa, w odległości 900 m Del Sport, w odległości 900 m Sarstedt Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Demir Polska Sp. z o.o. w odległości 800 m, Inter-Team sp z o.o. Oddział Szeligowska w odległości 900 m, Bo Pan. Bartosz K. w odległości 900 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Green Rabbit Ogrody w odległości 1 000 m, Boisko Piłkarskie w odległości 1 250 m, Boisko Piłkarskie w odległości 1 300 m.

Czytaj więcej

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Budimex Nieruchomosci Sp. z o.o.

Więcej wiadomości