Nowy Grabiszyn

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Grabiszyn dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
188
2
49,43 m²
2
222
2
46,96 m²
6
223
2
49,43 m²
6
229
2
46,96 m²
6
109
3
58,47 m²
4
27
3
67,72 m²
3
33
3
59,17 m²
3
56
3
59,17 m²
5
82
3
51,18 m²
8
83
3
69,76 m²
8
97
3
58,47 m²
1
180
4
80,62 m²
2
220
4
80,62 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Nowy Grabiszyn we Wrocławiu – ruszył I etap osiedlaOsiedle powstaje przy ul. Grabiszyńskiej. Nie tylko świetna lokalizacja będzie jego wyróżnikiem. Kolejne atuty to: ponadczasowa architektura, przemyślane rozkłady mieszkań oraz dopracowane części wspólne. W I etapie Budimex Nieruchomości wybuduje 229 mieszkań idealnych zarówno dla rodzin, jak i na wynajem.Grabiszyńska – życie w centrumGrabiszyńska to jedna z ważniejszych ulic Wrocławia. Jej atutem jest bliskość Rynku i świetne skomunikowanie z każdą częścią miasta. Okolica jest popularna także ze względu na dobrą infrastrukturę - w najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe oraz obiekty kulturalne i sportowe. Zaletą lokalizacji jest także bliskość terenów zielonych - parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego.Co istotne, przystanek tramwajowy znajduje się przy samym osiedlu, a nowa ścieżka rowerowa biegnie od osiedla prawie do samego Rynku.Osiedle dobrze zorganizowaneMieszkańcy Nowego Grabiszyna otrzymają w pełni funkcjonalne i świetnie zorganizowane osiedle. Pomiędzy poszczególnymi etapami znajdą się place miejskie, zieleń, stojaki rowerowe, miejsca rekreacji i odpoczynku.Jak mówi Bartosz Sekuła, dyrektor biura regionalnego Budimeksu Nieruchomości, I etap osiedla to ponadczasowa forma architektoniczna. Na fasadzie przenikać się będą modne beże i biel. Elegancji elewacjom dodadzą szlachetne materiały wykończeniowe: szkło, blacha perforowana i ozdobne panele okładzinowe. - Na terenie wewnętrznym zaplanowaliśmy atrakcyjną zieleń, meble miejskie oraz strefę odpoczynku z placem zabaw i siłownią.Do wyboru są lokale od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 33 do 89 m kw. – dodaje.

Inwestycja Nowy Grabiszyn znajduje się na Gajowicach, ul. Grabiszyńska (3.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Nowy Grabiszyn jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 229 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Grabiszyn pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 47 do 81 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 47 do 49 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 70 m2 (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 81 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 229 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, siłownia plenerowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 47 do 81 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Grabiszyn

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Grabiszyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Grabiszyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Srebrny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Grabiszyn znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 94 w odległości 220 m, Dziecięce Studium Baletowe BALERINKA w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Grabiszyn jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ElfMed w odległości 130 m, Przychodnia Grabiszyn w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Grabiszyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Marko, w odległości 370 m znajduje się O! Shop.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Grabiszyn w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 24.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie