Mangalia Mokotów II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 547 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Jaśminowy Mokotów(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Białego Dębu (5.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 705/m2
  Jaśminowy Mokotów
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 107
  Powierzchnia: 26 - 128 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 35 ofert
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.
 • Nordic Mokotów etap III(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Pory 53 (5.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 802/m2
  Nordic Mokotów etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 39 - 101 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Dla inwestora 3 oferty
  YIT Development Sp. z o.o.
 • Nova Królikarnia(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy)
  Nova Królikarnia
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 78 - 133 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dla mieszkańcaMieszkańcom oddamy osiedle, które będzie połączeniem nowoczesnego budownictwa i estetycznie zaprojektowanych części wspólnych. Klimat uzupełnią detale, m. in. jakościowe wykończenia strefy wejścia – eleganckie meble miejskie, stojaki rowerowe czy ekskluzywne klatki schodowe. Na terenie wewnętrznym znajdzie się natomiast miejsce na strefy relaksu i odpoczynku z pergolami, kolorowymi siedziskami i podestami rekreacyjnymi. Pamiętaliśmy o placu zabaw i siłowni plenerowej. Miejsca pod różne funkcje udało się nam wydzielić stosując sztuczne wzniesienia terenu (pagórki).Wraz z realizacją drugiego etapu jeszcze rozszerzymy wybrane funkcje.Ustawne balkonyPrzestronne balkony będą wizytówką Mangalii Mokotów. Do dyspozycji mieszkańców oddamy powierzchnię, którą będzie można dowolnie zaaranżować i nadać jej indywidualny charakter, nie tracąc przy tym niezbędnego miejsca. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby były maksymalnie praktyczne i wygodne. Alternatywą dla mieszkań z balkonami będą te wyposażone w równie ustawne loggie, tarasy lub ogródki.Zieleń zachwyciZdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę pełni odpowiednio zaprojektowana zieleń. Jej znaczenie widać zwłaszcza w dużych miastach. Podczas projektowania Mangalii Mokotów postanowiliśmy podejść do sprawy nowatorsko. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna, bowiem pojawią się także rośliny o właściwościach antysmogowych. Na wewnętrznym patio w gruncie rodzimym architekci krajobrazu posadzą platan – drzewo o pięknych liściach i rozłożystej koronie, popularne szczególnie w rejonie śródziemnomorskim.Nowocześnie i estetycznieAby zapewnić komfort mieszkańcom osiedla, budynki wyposażymy m. in. w okna o podwyższonych parametrach akustycznych. Modne elewacje budynków pokryje ciepła biel i szarości oraz płyty o strukturze i kolorze drewna. Dopełnieniem będą balustrady balkonów z przydymionego szkła antracytowego. Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom nowoczesnego, miejskiego charakteru.

Inwestycja Mangalia Mokotów II znajduje się na Stegnach, ul. Mangalia (5.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Mangalia Mokotów II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mangalia Mokotów II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 67 do 106 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mangalia Mokotów II

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mangalia Mokotów II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Mangalia Mokotów II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mangalia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 299 Bernardyńskie Krasnale w odległości 370 m, Niepubliczne Przedszkole STACJA EDUKACJA w odległości 470 m, Szkoła Podstawowa nr 212 w odległości 520 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mangalia Mokotów II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Carolina Medical Center w odległości 340 m, Klinika Ambroziak Estederm w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mangalia Mokotów II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się GALERIA WYPIEKÓW Lubaszka, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II w odległości 80 m znajduje się Zdrofit, w odległości 120 m znajduje się Zdrofit, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.10.2018

Data aktualizacji: 01.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie