Gąsiorowskich 4

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Gąsiorowskich 4 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
824,01 m²
Parter

Opis Inwestycji

Dzielnica z potencjałemGąsiorowskich 4 to idealny adres dla kochających miejską przestrzeń, w której dużo się dzieje. Łazarz to jedyna dzielnica Poznania, która ma herb, logo i dynamicznie funkcjonujący portal. To tu wyraźnie pulsuje - również dzięki inicjatywom społecznym - kulturalne życie miasta. Położenie Gąsiorowskich sprawia, że wszystko, co potrzebne do życia, jest w zasięgu ręki, czyli zaledwie kilku minut spacerem.Zieleń wśród kamienicZadbaliśmy, by zieleń była, gdzie tylko się da. Budynek wyróżniać będzie nie tylko umiejętne wkomponowanie w zabytkową architekturę Łazarza, ale także zielone dachy i tarasy czy też ozdobne trawy, cisy i bluszcze na dwóch dziedzińcach.

Inwestycja Gąsiorowskich 4 znajduje się na Łazarzu, ul. Gąsiorowskich 4 (1.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Gąsiorowskich 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Gąsiorowskich 4 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 824 metrów kwadratowych.

Deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 824 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gąsiorowskich 4

Nie tylko biznes już tu jest Nie można nie docenić także dostępności punktów handlowych i usługowych w najbliższej okolicy. W odległości kilkuset metrów mamy: galerię z butikami, siłownie, piekarnie, a nawet targowisko. A tuż obok znajduje się teren MTP, który co roku przyciąga przedstawicieli biznesu z kraju i ze świata. Tam też - w nowoczesnej „Sali Ziemi” - organizowane są zarówno duże, jak i kameralne koncerty, ale również wydarzenia muzyczno-artystyczne.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gąsiorowskich 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Gąsiorowskich 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Wilsona.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gąsiorowskich 4 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 51 w odległości 220 m, Przedszkole Integracyjno-Terapeutyczne MIŚ w odległości 360 m, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gąsiorowskich 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Roślinny Skład | sklep wegański, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gąsiorowskich 4 w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2017

Data aktualizacji: 28.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie