Famma Dąbrowskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 348 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fama Jeżyce(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania)
  Fama Jeżyce
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 32 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Nasze Jeżyce - Etap II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Szczepanowskiego (2.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 561/m2
  Nasze Jeżyce - Etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 44 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 10 ofert
  Echo Investment S.A.
 • Goplana budynek B(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 270 brutto/m2
  Goplana budynek B
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 28 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 56 ofert
  Colian Developer

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

FAMMA Dąbrowskiego – nowe mieszkania i apartamenty w PoznaniuBudimex Nieruchomości rozpoczął budowę mieszkań i apartamentów przy ulicy Dąbrowskiego 87-89. Powstaną 272 lokale.Budynek wyróżni się wielkomiejską architekturą. Jasne elewacje z elementami antracytowymi otrzymają eleganckie wykończenie. Parter zostanie obłożymy szlachetnymi materiałami. Stopniowanie elewacji oraz ozdobne gzymsy od pierzei ulicy Dąbrowskiego sprawią, że fasada wpisze się w klimat dzielnicy.W inwestycji zaprojektowano mieszkania od 29-metrowych kawalerek, po 89-metrowe mieszkania 4-pokojowe. Wszystkie z tarasem, balkonem, loggią bądź ogródkiem. Zaplanowano też mieszkania dwupoziomowe – ze studyjną przestrzenią na antresoli. Na parterze będzie z kolei 13 lokali usługowych. Dla mieszkańców przygotowano komórki lokatorskie, rowerownię oraz miejsca postojowe w hali garażowej i naziemne, w tym dwa do ładowania samochodów elektrycznych.Mieszkania będą przekazywane w II kwartale 2022 roku

Inwestycja Famma Dąbrowskiego znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego 87-89 (2.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Famma Dąbrowskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 272 nowych mieszkań. Budynek posiada od 7 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Famma Dąbrowskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 34 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 7 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 272 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Famma Dąbrowskiego

Jeżyce to pożądana i ceniona lokalizacja. W okolicy jest wszystko, co ułatwia życie - kawiarenki, sklepy, kino, teatr, a nawet ZOO. Ulica Dąbrowskiego jest doskonale skomunikowana wszystkimi środkami transportu - jest linia tramwajowa i autobusowa oraz stacja rowerów miejskich przy Rynku Jeżyckim. W sąsiedztwie nie brakuje również zieleni. Blisko stąd do Ogrodu Botanicznego i nad Jezioro Rusałka. Miejsca do odpoczynku i rekreacji nie zabraknie także na dziedzińcu FAMMY, gdzie zaplanowano zielony skwer z nowoczesnymi meblami miejskimi i ciekawym oświetleniem.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Famma Dąbrowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Famma Dąbrowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Famma Dąbrowskiego znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 71 w odległości 260 m, Przedszkole nr 96 w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Famma Dąbrowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Famma Dąbrowskiego w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.12.2019

Data aktualizacji: 05.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie