Deko

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Deko dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
21
3
70,23 m²
2

Opis Inwestycji

Nowocześnie, lekko i DEKOracyjnieBudynek będzie ponadczasowy i elegancki. Na elewacjach pojawią się modne szarości, biele i brązy. Na południowej elewacji architekci zaplanowali ruchome żaluzje przy loggiach, które ochronią przed dużym nasłonecznieniem. Również balustrady balkonów nie będą sztampowe – zdominuje je lekkie szkło i stal.Hol w filmowym styluHol wejściowy doda nieruchomości prestiżu dzięki ozdobnej posadzce, ciekawej tapecie dekoracyjnej czy ściennym płytom o teksturze drewna. Mieszkańców i gości powita też logo osiedla.Nad wejściem do budynku zamontowany zostanie ozdobny trejaż. Również kostka wokół budynku będzie miała dekoracyjny wzór.Relaks w cieniu dębuArchitekci krajobrazu zadbali, aby powstały miejsca wypoczynku. Ustawią tam meble miejskie (m. in. drewniane leżaki, kosze), zaaranżują zieleń – zaplanowali liczne krzewy, byliny, trawy ozdobne i pnącza. W cieniu rozłożystego dębu stanie zaś okrągła ławka.Wygodne BemowoBudynek powstaje przy ul. Budy na Bemowie. W sąsiedztwie nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów. Są również tereny zielone i sportowe. Mieszkańcy będą mieli dobre połączenie z centrum (autobusy, tramwaje). Co więcej, jeden z planowanych przystanków (Górce) II linii metra znajdzie się ok. 650 m od osiedla. Podróż do pracy lub na zakupy w centrum ulegnie skróceniu zaledwie do kilku minut.

Inwestycja Deko znajduje się na Górcach, ul. Budy (6.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Deko jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Deko pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 70 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 77 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Deko

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 250 metrów od inwestycji Deko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Konarskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Deko znajdują się 64 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Spintegra Sp. Z O.O. w odległości 50m, Deotymy 43 w odległości 150m, Szkoła Podstawowa nr 82 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Udane Wychowanie - psycholog dziecięcy, w odległości 200 m znajduje się Pańczyk-Tomaszewska Małgorzata, dr hab. Spec. nefrolog dziecięcy, w odległości 200 m znajduje się Udane Wychowanie. Gabinet psychoterapii rodziny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Kościół Św. Łukasza Ewangelisty, w odległości 300 m znajduje się Parafia Świętego Łukasza Ewangelisty, w odległości 450 m znajduje się Klub Mam na Bemowie.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Beauty Zone. Salon odnowy biologicznej, fryzjerstwa i kosmetyki. Błaszczyk G., w odległości 200 m znajduje się Stowarzyszenie Sport Dzieci I Młodzieży , w odległości 400 m znajduje się ROD Górce.

Data publikacji: 31.07.2018

Data aktualizacji: 18.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie