Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 102,5 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BS Deweloper Sp. z o. o.

Powierzchnia
103 m²
Pokoje
5
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M2
Ceny mieszkań (brutto):
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:103 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Senatorska 118, w której dostępnych jest jeszcze 11 podobnych ofert.

Opis oferty

Senatorska 118

Nowe 5 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 103 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Senatorska 118 w Rzeszowie przy ul. Senatorska 118 (6 km od centrum Rzeszowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera BS Deweloper Sp. z o. o..

Cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 28 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 26 o powierzchni od 58 do 103 m², w budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Inwestycja Senatorska 118 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M2 znajduje się na 1 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper BS Deweloper Sp. z o. o. przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Senatorska 118, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Senatorska 118

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 900 metrów od inwestycji Senatorska 118 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zwięczycka MPWiK (54B).

Data publikacji: 14.05.2019

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie