Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K.

Rezerwacja
Powierzchnia
45 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B1-1-27
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:45 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:253 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Brochów Park, w której dostępnych jest jeszcze 11 podobnych ofert.

Opis oferty

Brochów Park

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Brochów Park przy ulicy na Brochowie, ul. Centralna (5.7 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K..

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 86 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 20 o powierzchni od 33 do 75 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Brochów Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B1-1-27 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 253 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Brochów Park Sp. z o.o. Sp. K. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Brochów Park to inwestycja realizowana we Wrocławiu, przy ulicy bocznej od ul. Centralnej, wyjątkowo położona przy Parku Brochowskim. Taka lokalizacja sprawia, że jest to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku, ceniących ciszę, kontakt z naturą i możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie miejsca zamieszkania.W nawiązaniu do charakteru okolicy, inwestycja będzie bardzo kameralna. W trzech budynkach, liczących jedynie 3 kondygnacje, znajdzie się 86 mieszkań, od kawalerek, po mieszkania 4- pokojowe. Głównym założeniem projektu był komfort przyszłych mieszkańców, dlatego we wszystkich budynkach znajdą się windy, a funkcjonalne mieszkania będą posiadały przestronne balkony i tarasy. Do lokali położonych na parterze będą przylegały ogródki (o pow. nawet 360 m2). Pod każdym z budynków znajdą się podziemne miejsca postojowe, będzie także możliwość zakupu komórek lokatorskich.Mieszkania będą przekazywane Klientom w III kwartale 2020 roku.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Brochów Park, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Brochów Park

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Brochów Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Centralna (25307).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Brochów Park znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 51 w odległości 300m, Przedszkole Nr 51 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Broch-Med s.c. NZOZ, w odległości 500 m znajduje się Apteki AB sp.j. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M., w odległości 600 m znajduje się AB sp.j. Apteka. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Św. , w odległości 500 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 47, w odległości 1300 m znajduje się Miłosierdzia Bożego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Ocean Sub, w odległości 1550 m znajduje się Aleks. Torbus-Pawełko A..

Data publikacji: 06.12.2018

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie