Osiedle Miła

14 zdjęć

Osiedle Miła

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

Metraż

61,34 m²

Piętro

Piętro

4 piętro

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon, Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 270 do 320 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

C 42

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne : Zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe podziemne : Zakup nie jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne: Komórka lokatorska – na poziomie mieszkalnym. Pomieszczenie lokatorskie – w garażu podziemnym – 1800 zł/m2 Boks na jednoślady – w garażu podziemnym – 1200 zł/m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 250 m

Własne mieszkanie to zakup, który wpływa na jakość życia. Dzięki niemu można zyskać niezbędną do życia przestrzeń i strefę komfortu. Mieszkanie, na które się zdecydujemy, powinno być całkowicie zgodne z naszymi potrzebami. Jedną z nich jest dogodna lokalizacja. Osiedle Miła jest miejscem dla osób, które pragną zamieszkać w bliskim sąsiedztwie natury, w pobliżu terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Osiedle jest zlokalizowane w części Rzeszowa, z którego bez problemu można dojechać w każde miejsce w mieście. W zaledwie kilka minut można dojechać do centrum miasta – zarówno transportem miejskim, jak i własnym samochodem. Na Osiedlu Miła powstaną wszystkie najważniejsze punkty usługowo-handlowe, więc codzienne zakupy lub wizyta w kawiarni nie będą obarczone koniecznością wyprawy do centrum Rzeszowa.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Miła w Rzeszowie, ul. Miła 29 (4.2 km od centrum Rzeszowa).

Inwestycja jest realizowana przez BOZ development.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 144 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 67 ofert o powierzchni od 44 do 118 m².

W budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Miła jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C 42 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 270 do 320 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców BOZ development przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon, Balkon

Osiedle Miła jest kolejną inwestycją BOZ Development – dewelopera cieszącego się zaufaniem wśród klientów od wielu lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę. Własne mieszkanie w domu wielorodzinnym lub w szeregówce cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ gwarantują odpowiednio duży metraż dla rodzin z dziećmi i miejsce dla wszystkich, którzy chcą znaleźć doskonałą nieruchomość pod inwestycję.

Termin realizacji inwestycji

budynek D - I Q 2024

budynek J i I - II Q 2023

budynek K - I Q 2024

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Miła, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 48 podobnych nowych mieszkań.

BOZ development logo

W sprzedaży 67 nieruchomości w 1 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 2 inwestycjach

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 10.03.2023

Inwestycje w pobliżu w Rzeszowie

Oferty w Rzeszowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: