Apartament na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 27,9 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Powierzchnia
28 m²
Pokoje
1
Piętro
2

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Zajezdnia Wrocław są 164 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:AB0207
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:28 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 270 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Zajezdnia Wrocław, w której dostępnych jest jeszcze 97 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 1 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 28 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zajezdnia Wrocław przy ulicy na Nadodrzu, ul. Kręta (1.8 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 198 nowy apartament, na sprzedaż pozostają 164 o powierzchni od 26 do 57 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Zajezdnia Wrocław jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu AB0207 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 270 centymetrów wysokości. W apartamencie znajduje się 1 pokój, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Zajezdnia Wrocław to kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej, od której wzięła się nazwa inwestycji. Oryginalna architektura nawiązująca do okolicznej, XIX-wiecznej zabudowy, podwyższony standard wykończenia części wspólnych oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że powstaje tu wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia.W 6-piętrowym budynku inspirowanym zabudową okolicznych kamienic znajdą się mieszkania o powierzchni od 25 do 56 m², głównie typu studio, o praktycznych i funkcjonalnych rozkładach wnętrz. Do większości przynależeć będą balkony, a do kilku na pierwszym piętrze ogródki. Na parterze znajdzie się przestrzeń usługowa odwołująca się do handlowych tradycji dzielnicy, a pod budynkiem hala garażowa. Wszystko to z myślą o Twojej wygodzie.Projektując Zajezdnię, dołożyliśmy starań, aby standard wykończenia części wspólnych spełniał oczekiwania także bardziej wymagających mieszkańców. Wykorzystane zostaną materiały wysokiej jakości oraz ciekawe rozwiązania estetyczne – m.in. imitacje ceglanego muru i fototapeta z motywem tramwaju. Klimat zabytkowego Nadodrza będzie Cię odprowadzać aż po same drzwi Twojego przyszłego mieszkania!

Apartament znajduje się w inwestycji Zajezdnia Wrocław, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 97 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Zajezdnia Wrocław

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 50 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrocław znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia OŁBIN (2).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrocław znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 8 w odległości 150m, Publiczne Przedszkole Leonardo w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 93 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Apteka Lege Artis, w odległości 450 m znajduje się Magiczna. Apteka, w odległości 450 m znajduje się Apteka św. Macieja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 28, w odległości 250 m znajduje się Opieki św. Józefa, w odległości 500 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 25.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Fitness Błękitna Laguna, w odległości 300 m znajduje się Akademia Baguazhang. Klub sportowy, w odległości 300 m znajduje się Spartan. Wrocławskie Centrum Treningowe.

Data publikacji: 17.04.2019

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie