Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1

4 zdjęcia

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1

Cena

Cena

790 000 zł

Oddanie

Termin oddania

1 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

5 pokoi

Metraż

Metraż

127,75 m²

Strona świata

Strona świata

wschód, zachód, południe

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

265 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

3 poziomy w tym poddasze

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

5

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, internet, TV kablowa, miejsca parkingowe dla gości

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

umowa rezerwacyjna 1 miesiąc, zaliczka 2000 zł

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 place zabaw, 1 placówka edukacyjna, 3 obiekty sportowe

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Inne domy w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowy 5-pokojowy dom szeregowy na sprzedaż o powierzchni 127,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 w Wilczycach, ul. Radosna 30/2

Inwestycja jest realizowana przez BNM Development Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z nowych domów.

Inwestycja Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom szeregowy o oznaczeniu 5 stoi na działce o powierzchni 255 m², składa się z 3 kondygnacji, oraz poddasza, nie posiada podpiwniczenia. Wysokość pomieszczeń wynosi 265 cm. Dom ma garaż 1 stanowiskowy.

W domu szeregowym numer 5 znajduje się się 5 pokoi.

Okna domu wychodzą na wschód, zachód, południe.

Dla przyszłych mieszkańców BNM Development Sp. z o.o. przewidział dodatkowe miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 790 000 zł.

Opis Inwestycji

Kameralny budynek

Małe Wilczyce – Wielkie Możliwości.

Małe Wilczyce to osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane na północnych przedmieściach Wrocławia. Budowa pierwszego etapu rozpoczęła się w 2009 roku, zakończenie całego przedsięwzięcia przewidziane jest na 2028 rok. Społeczność Małych Wilczyc stale się rozrasta i w 2022 roku liczyć będzie ponad 380 rodzin. Sprzyja temu wyjątkowa lokalizacja osiedla, położenie na granicy z Wrocławiem, komunikacja miejska, świetna infrastruktura w postaci szkół, żłobków i przedszkoli oraz licznych sklepów.

Osiedle przyciąga także swoją niepowtarzalną atmosferą, tutaj znają się wszyscy, dzieci spędzają bezpiecznie czas, a przyroda zachęca do aktywnego wypoczynku. Dla większej wygody mieszkańców, w centralnym punkcie Małych Wilczyc realizowany jest przez Spółkę rozległy park z miejscami zabaw dla dzieci, a przy wjeździe na osiedle planowane jest wybudowanie kameralnego centrum usługowego.

Budynki powstają z najlepszych materiałów; porotherm Wienerbergera, ceramiczna dachówka, drewno i klinkier jako wykończenie elewacji. Na osiedlu wszystkie media są miejskie; woda, kanalizacja, gaz, światłowód; drogi są wybrukowane i oświetlone. Wspólne tereny zielone i mała architektura są zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy detal.

Ofertę Małych Wilczyc stanowią domy i mieszkania o zróżnicowanych metrażach i architekturze: mieszkania z ogrodami, garażami i przestronnymi poddaszami od 59 do 122 m2, funkcjonale i kompaktowe domy o powierzchni 96 - 125 m2 oraz komfortowe, przestronne domy w zabudowie szeregowej o wielkości 159 - 210 m2.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów i mieszkań oraz do odwiedzenia biura znajdującego się na terenie inwestycji.

Dom znajduje się w inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych domów.

Data publikacji: 23.02.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu w Wilczycach

Oferty w Wilczycach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: