Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Radosna, oferowane bezpośrednio przez

BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

wrocławski, Wilczyce, ul. Radosna 30/2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1

4 zdjęcia

Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1
Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne oraz garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Małe Wilczyce – Wielkie Możliwości.

Małe Wilczyce to osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane na północnych przedmieściach Wrocławia. Budowa pierwszego etapu rozpoczęła się w 2009 roku, zakończenie całego przedsięwzięcia przewidziane jest na 2028 rok. Społeczność Małych Wilczyc stale się rozrasta i w 2022 roku liczyć będzie ponad 380 rodzin. Sprzyja temu wyjątkowa lokalizacja osiedla, położenie na granicy z Wrocławiem, komunikacja miejska, świetna infrastruktura w postaci szkół, żłobków i przedszkoli oraz licznych sklepów.

Osiedle przyciąga także swoją niepowtarzalną atmosferą, tutaj znają się wszyscy, dzieci spędzają bezpiecznie czas, a przyroda zachęca do aktywnego wypoczynku. Dla większej wygody mieszkańców, w centralnym punkcie Małych Wilczyc realizowany jest przez Spółkę rozległy park z miejscami zabaw dla dzieci, a przy wjeździe na osiedle planowane jest wybudowanie kameralnego centrum usługowego.

Budynki powstają z najlepszych materiałów; porotherm Wienerbergera, ceramiczna dachówka, drewno i klinkier jako wykończenie elewacji. Na osiedlu wszystkie media są miejskie; woda, kanalizacja, gaz, światłowód; drogi są wybrukowane i oświetlone. Wspólne tereny zielone i mała architektura są zaprojektowane i wykonane z dbałością o każdy detal.

Ofertę Małych Wilczyc stanowią domy i mieszkania o zróżnicowanych metrażach i architekturze: mieszkania z ogrodami, garażami i przestronnymi poddaszami od 59 do 122 m2, funkcjonale i kompaktowe domy o powierzchni 96 - 125 m2 oraz komfortowe, przestronne domy w zabudowie szeregowej o wielkości 159 - 210 m2.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów i mieszkań oraz do odwiedzenia biura znajdującego się na terenie inwestycji.

Inwestycja Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 znajduje się w Wilczycach, ul. Radosna 30/2 jest realizowana przez BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BNM Małe Wilczyce Etap 8 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2320 metrów od inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Psie Pole.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wrocławskie Skauty II w odległości 365 m, Klub Kubusia Puchatka w odległości 746 m, przedszkole w odległości 816 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 694 m znajduje się Netto, w odległości 799 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 844 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Wilczyce Etap 8 - Szereg B1 w odległości 403 m znajduje się CrossGym, w odległości 460 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 467 m znajduje się Street Workout park.

Data publikacji: 23.02.2022
Data aktualizacji: 13.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: