Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 54 m²

- WYBÓR! WIELE LOKALIZACJI Zapytaj o szczegóły

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Powierzchnia
54 m²
Pokoje
2
Piętro
14
Gotowe
do zamieszkania

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Osiedle na Bliskiej Woli są 232 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M1501C
Ceny apartamentów:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:54 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:14 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera zapytaj - mamy inwestycje w wielu lokalizacjach ! www.vivainvest.pl.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Osiedle na Bliskiej Woli, w której dostępnych jest jeszcze 69 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle na Bliskiej Woli przy ulicy na Odolanach, ul. Ordona/al. Prymasa Tysiąclecia (4 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 221 nowy apartament, na sprzedaż pozostają 232 o powierzchni od 24 do 183 m², w budynku jest od 1 do 26 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle na Bliskiej Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Nowy apartament o oznaczeniu M1501C znajduje się na 14 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Inwestycja przy Bliskiej Woli powstała, aby dać przyszłym mieszkańcom komfort codziennego życia i stworzyć, w doskonałej lokalizacji, przyjazne rodzinom miejsce.Każdy z etapów mieszkalnych kompleksu Bliska Wola stanowi architekturę o zróżnicowanym kształcie oraz wysokości. Najnowsza i ostatnia cześć inwestycji to trzy wysokie wieże o modernistycznej architekturze. Wspaniały widok na panoramę Warszawy, wysoki standard wnętrz stanowi o ekskluzywnym charakterze budynków.O funkcjonalności projektu decyduje atrakcyjny rozkład mieszkań. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony oraz sprzyjające lokatorskiej integracji wspólne tarasy.W projekcie Bliska Wola Tower oferowane są klimatyzowane apartamenty o ponadstandartowej wysokości 2,9m. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny.Na parterze budynków przewidziano atrakcyjne zaplecze usługowo -handlowe.Terminy oddania:Bliska Wola etap EM II kw 2019 r.Bliska Wola Tower III kw 2021 r.Zapraszamy - zadzwoń po szczegółowe informacje !W OFERCIE INWESTYCJE W WIELU DZIELNICACH WARSZAWYDLA INWESTORÓW APARTAMENTY Z WYSOKĄ STOPĄ ZYSKU!www.vivainvest.pl

Apartament znajduje się w inwestycji Osiedle na Bliskiej Woli, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 69 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Bliskiej Woli

Mieszkania w centrum Warszawy znajdować się będą przy ulicy Kasprzaka, w bliskim położeniu Parku im. E. Szymańskiego czy Parku Sowińskiego oraz wielu obiektów użyteczności publicznej, w tym szkół, przedszkoli i Urzędów w Dzielnicy Wola.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle na Bliskiej Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ORDONA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Bliskiej Woli znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 132 w odległości 150m, "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 350m, SPIN PROJECT w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Pracownia USG Warszawa Wola, w odległości 500 m znajduje się Fizjoterapeuta Krzysztof Marciniak, w odległości 500 m znajduje się Vega Medica s.c. Instytut Medycyny Holistycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka, w odległości 400 m znajduje się Parafia św Stanisława Biskupa i Męczennika, w odległości 450 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Skwer im. płk. Pacak-Kuźmirskiego, w odległości 400 m znajduje się Palestra. Klub sportowy Muay Thai, Boks, Kickboxing, K-1, w odległości 550 m znajduje się Park Józefa Sowińskiego.

Data publikacji: 01.04.2019

Data aktualizacji: 09.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie