Pstrowskiego 14 L

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Belvedere Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 555 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Żołnierska (759 m dalej)

Inwestycja Osiedle Żołnierska znajduje się w Olsztynie, ul. Żołnierska (0,9 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości. Inwestycja Osiedle Żołnierska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 210 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Olsztyn, ul. Żołnierska (0,9 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 6 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Żołnierska
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 57
 • Powierzchnia: 36 - 61 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Freedom Nieruchomości
Mieszkania spełniające kryteria

Centaurus (1,1 km dalej)

Inwestycja Centaurus znajduje się w Olsztynie, al. Piłsudskiego (0,7 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera "Warmia Investment" Sp. z o.o.. Inwestycja Centaurus jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 122 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 19 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Olsztyn, al. Piłsudskiego (0,7 km od centrum Olsztyna)

Inwestycja polecana

Centaurus
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 73
 • Powierzchnia: 39 - 122 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
"Warmia Investment" Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Gruszowe Sady (1,3 km dalej)

Inwestycja Gruszowe Sady znajduje się w Olsztynie, ul. Profesora Grzegorza Nowaka (2,5 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska. Inwestycja Gruszowe Sady jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 51 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Olsztyn, ul. Profesora Grzegorza Nowaka (2,5 km od centrum Olsztyna)
Ceny od: 5 090 zł/m2

Inwestycja polecana

Gruszowe Sady
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 21
 • Powierzchnia: 32 - 87 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska
Mieszkania spełniające kryteria

Pstrowskiego 14 L to nowy punkt na mapie Olsztyna. Powstaje tu kameralny budynek mieszkalny oraz, sąsiadujący z nim, czterokondygnacyjny biurowiec. Inwestycje powstają w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, ale ze względu na oddalenie od głównych ulic, jednocześnie oferują ciszę i spokój. Położenie w pobliżu sklepów (w tym Tesco) oraz doby dojazd do każdej części miasta, a także tras wylotowych, sprawia, że jest to doskonała lokalizacja. Plusem jest także bliskość innych ważnych punków na mapie miasta – Starego Miasta, Galerii Handlowej Aura, Galerii Warmińskiej czy Aquasfery.

Budynek mieszkalny posiada 8 kondygnacji, w tym jedną podziemną, gdzie znajduje się hala garażowa. Dostępne są 34 1-, 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 27 do 65 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy. Ich funkcjonalny rozkład i metraż pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli. Elewacja budynku zostanie uzupełniona klinkierową okładziną. Budynek będzie wyposażony w windę oraz instalację domofonową. Ciągi piesze i podjazdy zostaną wyłożone kostką brukową, a całości dopełni zieleń trawnikowa.

Inwestycja Pstrowskiego 14 L znajduje się w Olsztynie, ul. Pstrowskiego 14 (1,6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Belvedere Development.

Inwestycja Pstrowskiego 14 L została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pstrowskiego 14 L pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 4 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 2 600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pstrowskiego 14 L

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni. W odległości 300 metrów od inwestycji Pstrowskiego 14 L znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Tesco.

Data publikacji: 03 listopada 2015 09:38

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Belvedere Development Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Pstrowskiego 14 L

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie