Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65,1 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 311 829 zł Zapytaj o rabat

Rata kredytu wynosi 1 400 zł miesięcznie, zapytaj o kredyt

 • Powierzchnia

  65,1 m2

 • Pokoje

  3

 • Piętro

  Parter

 • Termin oddania

  4 kw. 2018

 • Zobacz rzut

II miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Trójmieście 2017

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Oznaczenie: A2.M0.4
Cena: 311 829 zł4 790 zł/m2 Zapytaj o rabat
Liczba kondygnacji: 1 poziom
Pokoje: 3 pokoje
Powierzchnia: 65,10 m2
Realizacja nieruchomości: oddanie do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Kuchnia: informacja u dewelopera.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: 263 cm wysokości.
Piętro: parter
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne: Podziemne w kolejnych etapach,
 • miejsca postojowe podziemne: Hala garażowa.
Komórka lokatorska: dostępne: W kolejnych etapach.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
Czytaj więcej
Posadzka:
podkład podłogowo cementowy we wszystkich pomieszczeniach
Balkony:
gres mrozoodporny, tarasy mieszkań na parterze- betonowa kostka brukowa, balustrady przeszklone
Instalacje:
instalacje zewnętrzne/wewnętrzne - elektryczna, wodociągowa, sanitarna, telefoniczna, internetowa, kablowa, wentylacyjna (grawitacyjna), wideodomofonowa
Elewacja:
systemowa lekka mokra, elementy dekoracyjne w kolorze naturalnego drewna
Dach:
płaski pokryty papą termozgrzewalną, elementy dekoracyjne z tytan cynku
Ogrzewanie:
Sieć miejska
Ściany:
ściany wewnętrzne/sufity - murowane (silikat akustyczny), wytynkowane, wyszpachlowane, pomalowane farbą emulsyjną na biało (w łazienkach i WC bez malowania i szpachlowania)
Parapety zewnętrzne:
blacha powlekana
Drzwi zewnętrzne:
przeszklone, wykonane z profili aluminiowych, drzwi wewnętrzne - antywłamaniowe
Konstrukcja budynku:
podziemne żelbetowe, kondygnacje naziemne murowane (silikat), stropy żelbetowe monolityczne
Stolarka okienna:
PCV, szklone szybami zespolonymi, wzmocnione wewnętrznie profilem metalowym, na parterach okna zaopatrzone w rolety zewnętrzne
Parapety wewnętrzne:
konglomerat marmurowy
Wyposażenie łazienki:
grzejnik drabinkowy
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Dopłata MDM: przy zakupie tej oferty można uzyskać dopłatę do kredytu w wysokości:
 • 24 259 zł dla singli i rodzin bez dzieci,
 • 36 388 zł dla rodzin z jednym dzieckiem,
 • 48 518 zł dla rodzin z dwójką dzieci,
 • 94 610 zł dla rodzin wielodzietnych (3 i więcej dzieci).
Inwestycja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Maciejka, w której dostępnych jest jeszcze 12 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65,1 m2 znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji mieszkaniowej Osiedle Maciejka przy ul. Borkowska w Chełmie i Gdańsku Południe (6,6 km od centrum Gdańska). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 103 nowych mieszkań o powierzchni od 52 do 72 m2, w budynkach jest od 3 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Maciejka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A2.M0.4 znajduje się na parterze, jest 1-poziomowe a pomieszczenia mają 263 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka, lokal posiada taras, ogródek. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 311 829 zł (4 790 zł/m2). Oferta spełnia warunki rządowego programu Mieszkanie dla Młodych (MDM), i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z Banku Gospodarstwa Krajowego, maksymalna wysokość dopłaty dla tego mieszkania wynosi 94 610 zł.

Niezależność, bezpieczeństwo, przestrzeń oraz cisza i spokój..., to wszystko zapewni Państwu nowo powstające Osiedle Maciejka przy ulicy Borkowskiej w Gdańsku. Po zgiełku miejskiego życia przed mieszkańcami Osiedla Maciejka pojawia się możliwość wyciszenia i wypoczynku w przyjaznym otoczeniu malowniczej przyrody. Kameralny charakter zapewni Państwu niewielka liczba budynków. Nowoczesna architektura, staranność detali oraz otaczająca zieleń tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Przy projektowaniu osiedla szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo-teren będzie w całości ogrodzony z zamkniętym wjazdem. Dla wygody rodziców i ku uciesze dzieci zaprojektowaliśmy także plac zabaw. W cenie każdego mieszkania jest też miejsce postojowe naziemne. W trzech budynkach zaprojektowano cichobieżne windy, garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi. Całość inwestycji dopełniają elementy małej architektury oraz oświetlenie zewnętrzne.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Maciejka, w której dostępnych jest w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

2 481 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Osiedle Maciejka

Dużym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd zarówno do Centrum (7 km), jak i do Obwodnicy Trójmiasta (2 km). Blisko osiedla znajdują się przedszkola i szkoły oraz przystanek autobusowy. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, punkty usługowe, poczta, klub fitness, korty tenisowe, kościół, przychodnie. Jadąc zaledwie 7 km, dotrą Państwo do Jeziora Straszyńskiego oraz położonego niewiele dalej Jeziora Otomińskiego. Tereny wokół sprzyjają rekreacji, turystyce pieszej i rowerowej, jest więc to idealne miejsce dla ludzi ceniących bliskość z naturą.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Maciejka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Starogardzka (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maciejka znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kasztanowe w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 2 marca 2017 10:39

Data aktualizacji: 11 grudnia 2017 11:32

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Borkowska
  80-180 Gdańsk

+48 723...

Wiadomości powiązane z Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie