Apartamenty Błękitne Tarasy

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BALTIC HOME Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • 5 Mórz

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Sianożęty, ul. Lotnicza 1 (3.4 km od Kołobrzegu)
  Ceny od: 8 118/m2
  5 Mórz
  Apartament wakacyjny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 45 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Przedsiębiorstwo Budowlane Domos Sp. z o.o.
 • Rezydencja Ustronie Morskie(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Zachodnia (3.9 km od Kołobrzegu)
  Ceny od: 6 546/m2
  Rezydencja Ustronie Morskie
  Apartament wakacyjny
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 46 - 48 m2
  Liczba pokoi: 2
  Burco Development Polska Sp. z o.o.
 • Condohotel SKAL(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kołobrzeski, Ustronie Morskie, ul. Bolesława Chrobrego 80 (6.1 km od Kołobrzegu)
  Condohotel SKAL
  Apartament wakacyjny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 28 - 54 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  REinwestuj.pl

Opis Inwestycji

Apartamenty Błękitne Tarasy w Sianożętach to nowa inwestycja położona zaledwie 200 m od Morza Bałtyckiego, zespół 135 komfortowych apartamentów składający się z 2 etapów – budynków. Każdy budynek posiadał będzie 5 kondygnacji, na co składa się aż 135 apartamentów o powierzchni od 23 m² do 80 m² z ogromnymi tarasami.Kompleks apartamentów Błękitne Tarasy został stworzony aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zawiera zarówno apartamenty o tradycyjnej strukturze i powierzchni, funkcjonalne i komfortowe jak i apartamenty VIP najbardziej luksusowe, nowoczesne, o ogromnej powierzchni.Projekt architektoniczny inwestycji został przygotowany tak, aby różne grupy przyszłych klientów kompleksu turystycznego znalazły dla siebie miejsce.Apartamenty będą wykończone w 3 wersjach – delikatna prowansja, nowoczesne szarości oraz uniwersalne kolory ziemi .Standard wykonania apartamentów obejmuje nowatorskie rozwiązania, jednym z nich jest nowoczesny system grzewczy - 3THERMO. To ogrzewanie ścienne - najszlachetniejsza i najzdrowsza forma ogrzewania 3THERMO to głównie EKONOMIA, gwarantuje tańszą eksploatację oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności.Przewidywana jest także wspólna strefa fitness o powierzchni około 330m², a w niej dwa baseny z funkcją jacuzzi, przeciwprądem, dwie jacuzzi wolnostojące, elementy siłowni, dwie sauny oraz kącik zabaw dla dzieci.Oferta obejmuje luksusowe apartamenty jedno-, dwu- oraz trzypokojowe, które zostaną oddane do użytku wiosną roku 2019. Własność apartamentu zagwarantowana będzie już na etapie umowy przedwstępnej w formie aktu notarialnego, a na podstawie finalnej umowy sprzedaży założona zostanie odrębna księga wieczysta ze stosownym udziałem w gruncie.Usytuowanie inwestycji jest niezwykle atrakcyjne, to samo centrum miejscowości Sianożęty, graniczącej z Kołobrzegiem. Budynki apartamentowców położone są blisko sklepów, przystanków, restauracji i atrakcji turystycznych, gdzie odległości szacują się od 10 do 50 m, a do szerokiej piaszczystej plaży prowadzi niespełna 200 m, urocze alejki chodnikowe, bogate w stragany z pamiątkami, budki z goframi, lodami i wiele innych atrakcji. Samo zejście na plażę jest łagodne, przystosowane dla wózków i dla osób starszych.

Inwestycja Apartamenty Błękitne Tarasy znajduje się w Sianożętach, ul. Lotnicza 1 (3.4 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera BALTIC HOME Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Błękitne Tarasy jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 135 nowych apartamentów w tym 70 lokali typu apartament, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Błękitne Tarasy pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 25 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 8 532 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BALTIC HOME Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (135 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (135 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, basen, klub fitness, sauna, winda, siłownia plenerowa, sala fitness, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Błękitne Tarasy

Województwo zachodniopomorskie, powiat kołobrzeski, gmina Ustronie Morskie, miejscowość Sianożęty, działki nr 65/10 i 65/21, ulica Lotnicza 1, obręb Sianożęty.

Sianożęty to nadmorska wieś letniskowa w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim ok. 2 km na zachód od Ustronia Morskiego i ok. 10 km na wschód od Kołobrzegu. Sianożęty leżą w bardzo bliskiej odległości od plaży. Od głównej ulicy, przechodzącej przez wioskę, plażę oddziela 400 m lądu, a duża ilość nieruchomości znajduje się jeszcze bliżej. Na plażę wiodą trzy oznakowane wejścia, a letnie kąpielisko Sianożęty obejmuje 1400 m linii brzegowej. W miejscowości Bagicz – 4,8 km znajduje się lotnisko, które od 2012 roku ma status turystycznego. Liczne atrakcje takie jak: stadnina koni, kolejka drogowa kursująca pomiędzy Ustroniem Morskim i Sianożętami, restauracje, puby, umilą pobyt turystyczny.

Data publikacji: 15.03.2018

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie