Uwaga

Ta nieruchomość jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości statystycznych portalu

Bajeczna etap I

35 zdjęć

Bajeczna etap I

Najbliższe inwestycje

Cena

Cena

570 000 zł

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

5 pokoi

Metraż

Metraż

99,14 m²

Piętro

Piętro

2 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód, zachód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

260 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

3D/1

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Udogodnienia

informacja u dewelopera

Przyroda

informacja u dewelopera

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

nieruchomość bezczynszowa

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placów zabaw, 2 placówki edukacyjne

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Opis oferty

Nowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 99,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bajeczna etap I w Wieliczce, ul. Bajeczna (0.9 km od Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Bajeczna.

Cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 12 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynkach są 2 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Bajeczna etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 3D/1 znajduje się na 2 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Bajeczna przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 570 000 zł (5 749 zł/m²).

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Osiedle Mieszkania Bajeczna to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Wieliczki, które cechuje doskonała lokalizacja – niedaleko miasta Kraków (z sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych), a zarazem upragniona cisza i spokój, czyste powietrze, kameralna atmosfera oraz najwyższy standard wykończenia.

Mieszkania Bajeczna to komfortowe i nowoczesne osiedle 10 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które wyróżnia wysoki standard wykończenia, spokojna, cicha i kameralna okolica (zaledwie 1500 metrów od granicy z Krakowem). Na szczególną uwagę zasługuje widok, jaki rozpościera się z okien mieszkań.

Parter każdego z budynków to przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m² pięknie naświetlone z przynależącym ogrodem.

Piętro budynku to mieszkanie, które ma aż 99 m². Cechuje go ciekawy układ architektoniczny, nowoczesne rozplanowanie dające wiele możliwości aranżacji, a także przynależny balkon. Warto także nadmienić, że mieszkanie to jest dwu piętrowe, z dodatkowym ciekawym poddaszem o powierzchni 17 m² (34 m² po podłodze), które można dowolnie zaaranżować.

Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Osiedle Mieszkania Bajeczna poprzez bliskość terenów zielonych, daje szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. W odległości kilkuset metrów znajduje się także ośrodek sportowy „Solne miasto”, który zawiera bogatą ofertę wypoczynku: baseny, siłownia, liczne spotkania kulturalne. Warte pokreślenia jest również bliskie położenie przedszkola, szkoły podstawowej, świetlicy oraz centrum handlowego. Nie sposób pominąć znajdującej się niedaleko słynnej Kopalni Soli Wieliczka, cieszącej się bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową oraz stacji kolejowej Park&Ride (szybkie połączenie do centrum Krakowa i lotniska).

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Bajeczna etap I.

Data publikacji: 02.12.2022
Data aktualizacji: 06.02.2023

Inwestycje w pobliżu w Wieliczce

Oferty w Wieliczce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: