Główna 45

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAzysa Polska Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 339 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Idylla(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka 116 (11.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 700/m2
  Idylla
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 120
  Powierzchnia: 31 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.
 • Stabłowicka(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Stabłowicka (12 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 890/m2
  Stabłowicka
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 33 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  PROFIT Development
 • Przystań Królewiecka(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Wołodyjowskiego (9.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Przystań Królewiecka
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 52
  Powierzchnia: 33 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja obejmuje budowę czternastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z 28 wydzielonymi lokalami mieszkalnymi wraz z elementami zagospodarowania terenu. Budynki są dwukondygnacyjne z dachem dwuspadowym. Każdy z lokali będzie dysponował na wyłączność jednym miejscem postojowym parkingu zlokalizowanego na posesji.Realizowane szeregi podzielone będą na dwa lokale z osobnymi wejściami, z których ten znajdujący się w parterze będzie posiadał dostęp do ogródka o powierzchni od 30 do nawet 200 m2. Lokale znajdujące się na piętrze przewidziano jako dwukondygnacyjne, które poprzez dobrze oświetloną antresolę posiadać będą dostęp do co najmniej jednego tarasu o powierzchni od 10 do 30 m2.Do dyspozycji lokatorów będzie część działki zagospodarowanej jako miejsce rekreacyjne z elementami małej architektury takimi jak altanka, ławki, piaskownice, mały plac zabaw

Inwestycja Główna 45 znajduje się na Stabłowicach, ul. Główna 45 (10.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Główna 45 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Główna 45 pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 91 do 108 metrów kwadratowych w cenie od 4 750 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azysa Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 28 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Lokalizacja inwestycji Główna 45

Inwestycja jest zlokalizowana na Stabłowicach (zachodnia część Wrocławia) przy ul. Głównej / Łomnickiej. Wielkim atutem tej lokalizacji, jest łatwy dojazd zarówno do centrum miasta jak również węzła komunikacyjnego z AOW w sąsiedztwie stadionu. Sąsiedztwo inwestycji charakteryzuje się łatwym dostępem do małych sklepów oraz większych marketów (Biedronka, Lidl). Ponadto, w odległości niecałych 6 km od przedmiotowej inwestycji znajduje się park handlowy Futura ze znaczną ilością sklepów wielobranżowych (CCC, Carrefour, Castorama, Leroy Merlin, Deichmann, EMPIK, Inmedio, Kakadu, Media Expert, Rossmann, Smyk, Max Fliz) i restauracji (Sphinx, McDonalds, Staropolski Smak). W tej samej odległości (mniej niż 15 min. jazdy samochodem) znajduje się kolejny park handlowy Magnolia Park. Jak w poprzednim przypadku, znajduje się tam wiele sklepów wielobranżowych i restauracji. Okolica sprzyja uprawianiu sportu. Warto zwrócić uwagę, na bliskie położenie (ok. 10 min. jazdy samochodem) takich obiektów jak: - Stadion Miejski, - Kąpielisko Glinianki / Królewiecka. - Fitness Academy, Jump Hall Poza wymienionymi wyżej, rekreację ułatwiają liczne tereny zielone jak np. Park Zachodni, Park Złotnicki, Las Leśnicki z licznymi ścieżkami rowerowymi, placami zabaw itp. W okolicy znajdują centra edukacyjne takie jak: . Gimnazjum nr 60 . Gimnazjum nr 22 . Szkoła podstawowa im. Jarosława Iwaszkiewicza . Nowo wbudowana szkoła podstawowa Nr 22 dla 1800 uczniów i 200 dzieci w wieku przedszkolnym. Ponadto w promieniu 1 km znajduje się co najmniej 10 przedszkoli i dziennych punktów opieki. Omawiany region Wrocławia charakteryzuje się bardzo łatwym dostępem do usług medycznych zarówno w sektorze prywatnym jak związanych z Publiczną Służbą Zdrowia. W niewielkiej odległości do ul. Łukowej znajdują się: - Szpital Wojewódzkim - Willa Medica NZOZ - Centrum Zdrowia Mama i Ja. - Niepubliczny Zakład Opieki zdrowotnej – Zdrowa Kobieta - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Centrum Zdrowia przy ul. Ogrodowej A także inne praktyki lekarzy rodzinnych.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Główna 45 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 62 w odległości 750m, Gimnazjum nr 22 w odległości 1000m, Szkoła Podstawowa nr 22 w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Pharm-Job. Abramek K., w odległości 900 m znajduje się Tilia s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Restauracja Zielona, w odległości 750 m znajduje się Restauracja Malwa, w odległości 1050 m znajduje się Pizzeria Hollywood.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się 95. Uczniowski klub sportowy.

Data publikacji: 18.10.2017

Data aktualizacji: 29.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie