Malinowy Zakątek I

To może być Twój nowy dom

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAwbud-developer Spółka z o.o.

Ceny od: 3 536 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Malinowy Zakątek I dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
B1a
5
154,48 m²
-
3 619 zł/m²
B1b
5
150,57 m²
-
3 580 zł/m²
B2a
5
150,57 m²
-
3 580 zł/m²
A1a
6
177,98 m²
-
3 590 zł/m²
A1b
6
169,42 m²
-
3 536 zł/m²

Opis Inwestycji

Malinowy Zakątek I

Malinowy Zakątek I przy ul. Malinowej w Kamieńcu Wrocławskim to nowa inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Kamieniec”, którą realizuje i sprzedaż prowadzi Awbud-developer Sp. z o.o.W ramach inwestycji powstaną cztery 2-lokalowe budynki w zabudowie bliźniaczej posiadające dwie kondygnacje o powierzchni mieszkalnej od 132,00 do 160,00 m2. Każdy lokal oddajemy w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. Obejmuje on kompletnie wykończony dom z zewnątrz, ogrodzony ogródek z zasianą trawą oraz przyłącza: prądu, wody, gazu i kanalizacji.W każdym segmencie znajdzie się garaż oraz przynależny ogródek o różnej wielkości. Na parterze zaprojektowano część dzienną składającą się ze strefy wejściowej, dwóch pokoi w tym jednego z aneksem kuchennym lub kuchni i pokoju z jadalnią oraz toalety. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, dwie łazienki oraz opcjonalnie garderoba. Zaprojektowano przestronne i funkcjonalne wnętrza, co da komfort życia ich przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja Malinowy Zakątek I znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Malinowa (1.5 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Awbud-developer Spółka z o.o..

Inwestycja Malinowy Zakątek I jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Malinowy Zakątek I pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchniach od 151 do 178 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 151 do 154 m2 (3 domy)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 169 do 178 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Awbud-developer Spółka z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Kompletnie wykończony dom z zewnątrz, ogrodzony ogródek z zasianą trawą oraz przyłącza: prądu, wody, gazu i kanalizacji.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 151 do 178 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 6-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 536 do 3 619 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Malinowy Zakątek I

Doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają położona w pobliżu rzeka Odra na której można uprawiać kajakarstwo, na wałach wzdłuż rzeki można biegać, spacerować, jeździć na rowerze i uprawiać Nordic Walking. Nieopodal ulicy Malinowej w Parku Pałacowym znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia na świeżym powietrzu a zainteresowani piłką nożną mogą trenować w pobliskim Klubie Sportowym • Park Pałacowy – 500m • Plaża nad J. Bajkał – 2,5 km • Stadion Piłkarski w Łanach – 2,4 km • Klub Fitness – 700 m • Las Strachociński – 3,4 km Malinowy Zakątek I jest idealnym miejscem do życia dla wszystkich, którzy poszukują własnego lokum w bliskiej odległości od Wrocławia. Budynki położone będą wśród osiedla domków jednorodzinnych z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. • Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym – 290 m • Niepubliczne Przedszkole – 750 m • PKO Bank Polski – 350 m • Urząd – 350 m • Przychodnia Kamieniecka NZOZ – 350 m • Delikatesy Centrum – 130 m • Parafia Rzymskokatolicka – 950m • Restauracja – 2 km.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malinowy Zakątek I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Malinowy Zakątek I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamieniec Wrocławski Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malinowy Zakątek I znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położona to: SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM w odległości 290 m oraz HAPPY KIDS-PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 1 W KAMIEŃCU WROCŁAWSKIM w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Malinowy Zakątek I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kamieniecka w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malinowy Zakątek I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malinowy Zakątek I w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2019

Data aktualizacji: 15.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie