Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 61,55 m² - numer 114B/M107

Oferta archiwalna

Warszawa, Włochy, Salomea, ul. Jutrzenki 114BInwestycja: Miasteczko Jutrzenki etap IIDeweloper: Aurec Home

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II lub inne propozycje na Salomei

POWIERZCHNIA61,55 m²
POKOJE3
PIĘTRO3
TERMIN ODDANIA1 kw. 2023
Miasteczko Jutrzenki etap II

6 zdjęć

Miasteczko Jutrzenki etap II

Najbliższe inwestycje

 • Miasteczko Jutrzenki etap III
  od: 9 362 zł/m2
  Pod wynajem

  Aurec Home

 • Miasteczko Nova Ochota
  Pod wynajem

  Victoria Dom S.A.

 • Murapol Dzieci Warszawy

  Murapol S.A.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
114B/M107
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
3 pokoje
Metraż:
61,55 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Powierzchnie dodatkowe:
balkon o powierzchni 9 m²
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
3 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Miasteczko Jutrzenki etap II na Salomei, ul. Jutrzenki 114B (6.9 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Aurec Home.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 140 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 31 ofert o powierzchni od 39 do 65 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 114B/M107 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Aurec Home przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Miasteczko Jutrzenki jest nowym miejscem na mapie warszawskiej dzielnicy Włochy.

Nowoczesny projekt, wpisujący się w aktualne trendy urbanistyczne, będzie miał wiele nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe lobby, w którym u pracownika ochrony można uzyskać informacji lub kurier będzie mógł zostawić przesyłki. Na zielonym terenie zaprojektowane zostały ławki solarne i platformy wypoczynkowe a na dachach panele fotowoltaiczne pozwalające na oszczędzanie energii elektrycznej.

Znajdują się tu liczne udogodnienia – jeden z lokali usługowych zaadoptowany będzie na siłownię dostępną dla mieszkańców, a na świeżym powietrzu w formie siłowni plenerowej, będą umieszczone dodatkowe sprzęty do ćwiczeń.

Mieszkańcy będą mieli możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych. Na patio posadowione bowiem zostaną szklarnie, w których będzie można uprawiać kwiaty, zioła czy warzywa. W przestrzeniach wspólnych wśród bujnej roślinności, bogatej w miododajne kwiaty i krzewy przyjazne owadom, mieszkańcy będą mogli relaksować się przy fontannach i oczku wodnym. Do dyspozycji najmłodszych będą tradycyjne i wodne place zabaw, zaprojektowane w bezpiecznych dla nich miejscach.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie Aurec Home przygotował dostępne miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. Każdy mieszkaniec będzie również mógł posiadać własne stanowisko z ładowaniem elektrycznym. W inwestycji dostępne będą także schowki rowerowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle powstaje w rejonie ul. Łopuszańskiej i stacji WKD Warszawa Raków. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, a dzięki dobrej komunikacji można szybko dostać się do centrum miasta.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łopuszańska 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole Mądre Główki w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II w odległości 390 m znajduje się Squash City.

Data publikacji: 26.01.2021
Data aktualizacji: 02.07.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: