Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 41,39 m² - numer 114B/M008

4.8% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Warszawa, Włochy, Salomea, ul. Jutrzenki 114BInwestycja: Miasteczko Jutrzenki etap IIDeweloper: Aurec Home

Miasteczko Jutrzenki etap II

6 zdjęć

Miasteczko Jutrzenki etap II
Termin oddania:
1 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
41,39 m²
Piętro:
Parter
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Balkon
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, plac zabaw, internet, klub fitness, TV kablowa, usługi w budynku, winda, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II

Transport

Łopuszańska 03 - 250 m

Edukacja

Integracyjne Przedszkole Mądre Główki - 480 m

Sport

Squash City - 390 m

Osiedle powstaje w rejonie ul. Łopuszańskiej i stacji WKD Warszawa Raków. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, a dzięki dobrej komunikacji można szybko dostać się do centrum miasta.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 41,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Miasteczko Jutrzenki etap II na Salomei, ul. Jutrzenki 114B (6.9 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Aurec Home.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 140 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 31 ofert o powierzchni od 39 do 65 m².

W budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 114B/M008 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Aurec Home przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Miasteczko Jutrzenki jest nowym miejscem na mapie warszawskiej dzielnicy Włochy.

Nowoczesny projekt, wpisujący się w aktualne trendy urbanistyczne, będzie miał wiele nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji komfortowe lobby, w którym u pracownika ochrony można uzyskać informacji lub kurier będzie mógł zostawić przesyłki. Na zielonym terenie zaprojektowane zostały ławki solarne i platformy wypoczynkowe a na dachach panele fotowoltaiczne pozwalające na oszczędzanie energii elektrycznej.

Znajdują się tu liczne udogodnienia – jeden z lokali usługowych zaadoptowany będzie na siłownię dostępną dla mieszkańców, a na świeżym powietrzu w formie siłowni plenerowej, będą umieszczone dodatkowe sprzęty do ćwiczeń.

Mieszkańcy będą mieli możliwość realizacji swoich pasji ogrodniczych. Na patio posadowione bowiem zostaną szklarnie, w których będzie można uprawiać kwiaty, zioła czy warzywa. W przestrzeniach wspólnych wśród bujnej roślinności, bogatej w miododajne kwiaty i krzewy przyjazne owadom, mieszkańcy będą mogli relaksować się przy fontannach i oczku wodnym. Do dyspozycji najmłodszych będą tradycyjne i wodne place zabaw, zaprojektowane w bezpiecznych dla nich miejscach.

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie Aurec Home przygotował dostępne miejsce parkingowe z ładowarką dla samochodów elektrycznych. Każdy mieszkaniec będzie również mógł posiadać własne stanowisko z ładowaniem elektrycznym. W inwestycji dostępne będą także schowki rowerowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Miasteczko Jutrzenki etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 26.01.2021
Data aktualizacji: 02.07.2021
Aurec Home logo

Aurec Home

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jutrzenki 111A, Warszawa 02-231

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 19:00
 • Wtorek: 10:00 - 19:00
 • Środa: 10:00 - 19:00
 • Czwartek: 10:00 - 19:00
 • Piątek: 10:00 - 19:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: