Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 39,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ataner Sp. z o.o.

Cena: 338 725 zł

Rata kredytu wynosi 1521 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
40 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

1 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:B/2/8
Ceny mieszkań: 338 725 zł8 500 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:40 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Podgórniku 2, w której dostępnych jest jeszcze 76 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Na Podgórniku 2 przy ulicy na Starym Mieście, ul. Na Podgórniku 2 (1.2 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ataner Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 238 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 122 o powierzchni od 32 do 150 m², w budynku jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Na Podgórniku 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B/2/8 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ataner Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 338 725 zł (8 500 zł/m²).

Nowa inwestycja przy CytadeliPoznaj miejsce między Cytadelą a Starym Rynkiem. Stąd wszędzie jest blisko, a historia łączy się z nowoczesnością. Zamieszkaj przy Cytadeli – Na Podgórniku.Na Podgórniku to wyjątkowa lokalizacja tuż przy Cytadeli, największym poznańskim parku. Pieszo dojść można stąd do Starego Rynku w 10 minut. To tutaj poznański deweloper z tradycjami, Ataner, realizuje swoją najnowszą inwestycję. W budynku znajdzie się 238 mieszkań o powierzchniach od 30 do 150 m2. Wszystkie mieszkania będą posiadać przestronne balkony lub tarasy. Tu znajdziesz komfort i relaks dla siebie.Dodatkowo, deweloper oferuje swoim klientom możliwość instalacji systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami (podłączona instalacja elektryczna) zapewniane przez oprogramowanie [email protected]®, którym można sterować za pomocą smartfona, laptopa lub przełącznika na ścianie. Większa wygoda. Wyjątkowy komfort. Wysoka oszczędność energii.Mieszkańcy obiektu będą mogli poćwiczyć na siłowni przeznaczonej tylko dla nich, a ich dzieci skorzystają z placu zabaw przy budynku. Obiekt będzie monitorowany, z portierniami ochrony i podziemną halą garażową.Bliskość poznańskich uczelni, UAM i Collegium da Vinci oraz innych atrakcji, sprawiają, że ta okolica tętni życiem. Blisko stąd do sklepów i punktów usługowych na sąsiadującym osiedlu Atanera przy ul. Kutrzeby.Zarazem Na Podgórniku to mała, cicha uliczka schowana za drzewami, które widać z okien mieszkań. Tu odnajdziesz spokój i wyciszysz się po całym dniu pracy.Dodatkowo, deweloper oferuje klientom możliwość instalacji systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami (podłączona instalacja elektryczna) zapewniane przez oprogramowanie [email protected]®, którym można sterować za pomocą smartfona, laptopa lub przełącznika na ścianie. Większa wygoda. Wyjątkowy komfort. Wysoka oszczędność energii.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Na Podgórniku 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 76 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Na Podgórniku 2

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Na Podgórniku 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Grochowe Łąki (1:GRLA21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Podgórniku 2 znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 150m, Przedszkole nr 29 w odległości 200m, Przedszkole Artystyczne "Plastonutki" w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się O.K. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się SOLNA. APTEKA, w odległości 800 m znajduje się ARNIKA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się KLASZTOR O.O. KARMELITÓW BOSYCH, w odległości 350 m znajduje się KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA, w odległości 400 m znajduje się ZGROMADZENIE ZAKONNE SIÓSTR KARMELITANEK BOSYCH.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się BOGDANKA. LODOWISKO SZTUCZNE, w odległości 450 m znajduje się CZERWONY SMOK. KLUB SPORTOWY, w odległości 650 m znajduje się Sportowy Klub Górski "Śnieżnik".

Data publikacji: 17.12.2018

Data aktualizacji: 10.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie