Zielone Wojszyce

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Zielone Wojszyce zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

491 mieszkań na Wojszycach
Amarelo

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Lechonia

(5,8 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Amarelo znajduje się na Wojszycach, ul. Lechonia (5,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o. o.. Inwestycja Amarelo jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 87 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Cafe Południe

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Gerberowa 8

(5,5 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Cafe Południe znajduje się na Wojszycach, ul. Gerberowa 8 (5,5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Republika Wnętrz - Grupa. Inwestycja Cafe Południe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 61 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 55 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Cafe Południe znajdują się 3 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Grota 111

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota-Roweckiego

(5,6 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Grota 111 znajduje się na Wojszycach, ul. Grota-Roweckiego (5,6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Echo Investment S.A.. Inwestycja Grota 111 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 54 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Grota 111 znajdują się 4 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Grota 111 etap II

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota-Roweckiego

(5,6 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Grota 111 etap II znajduje się na Wojszycach, ul. Grota-Roweckiego (5,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A.. Inwestycja Grota 111 etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 133 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Grota 111 etap II znajdują się 24 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Osiedle Aura

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego

(5,7 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Osiedle Aura znajduje się na Wojszycach, ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego (5,7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Osiedle Aura została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 350 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 100 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Osiedle Maestro

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Vivaldiego

(4,8 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Osiedle Maestro znajduje się na Wojszycach, ul. Vivaldiego (4,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera LC Corp S.A.. Inwestycja Osiedle Maestro jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 125 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 79 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Osiedle Maestro znajduje się 9 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Zielone Wojszyce to kameralne i eleganckie osiedle zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Inwestycję charakteryzuje położenie w spokojnej i zacisznej okolicy na obrzeżach miasta oraz bardzo dogodne rozwiązania komunikacyjne. To miejsce dla osób oczekujących wysokiego standardu za rozsądną cenę. Niewątpliwym atutem inwestycji są dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta oraz szybki dojazd do autostrady A4 łączącej Katowice, Wrocław i Legnicę z zachodnią granicą kraju.

W ramach inwestycji powstały dwa trzypiętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 135 mieszkań o zróżnicowanej kubaturze od 40 do 72 mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddany został przestronny podziemny parking ze 100 miejscami postojowymi oraz dodatkowo parking naziemny dla 63 samochodów. W piwnicy budynku A znajdują się komórki lokatorskie, do których mieszkańcy mają dostęp m.in. dzięki wygodnym, cichobieżnym windom. Cała inwestycja jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Teren osiedla jest ogrodzony i całodobowo monitorowany. Na terenie inwestycji posadzone zostały liczne krzewy, a do dyspozycji najmłodszych oddano plac zabaw. Mieszkania na parterze posiadają własne ogródki, które każdy lokator będzie mógł zaaranżować wg indywidualnych potrzeb. Pozostałe lokale wyposażone są w przestronne tarasy i balkony. Wszystkie mieszkania posiadają gniazda ISDN oraz TV.

MIESZKANIA JUŻ WYKOŃCZONE W CENIE OD 6000 ZŁ/MK2

CENY MIESZKAŃ BEZ BALKONÓW I POWIERZCHNI DODATKOWYCH
(balkon dodatkowo płatny – 300zł/ mkw)

CENY MIESZKAŃ WYKOŃCZONYCH BEZ ZABUDOWY KUCHENNEJ

Ostatnie mieszkanie wykończone ,,pod klucz" z naziemnym miejscem postojowym tylko za 355 000,00 zł

Inwestycja Zielone Wojszyce znajduje się na Wojszycach, ul. Grota Roweckiego/ Lechonia (5,8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Zielone Wojszyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Zielone Wojszyce pozostało na sprzedaż 0 mieszkań w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (163 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne (63 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (163 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne (63 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Wojszyce

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Wojszyce znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 29 w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 1 450 m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 1 550 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Renesans Sp. z o.o., w odległości 550 m Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1 200 m Absynt. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: La Trattoria w odległości 600 m, ING Bank Śląski w odległości 650 m, Pepe Ristorante w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Tenis Partner 2 Sp. z o.o. w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07

Data aktualizacji: 29 November 2016 09:39

Zapytaj o szczegóły oferty

ATAL S.A.

ATAL S.A.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Krakowska 37/45
  Wrocław

+48 71 ...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Krakowska 37/45
  Wrocław

+48 603...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Krakowska 37/45
  Wrocław

+48 663...

Wiadomości powiązane z ATAL S.A.

Znajdziemy dla Ciebie