Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 70,1 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Powierzchnia
70 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

2 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:C.LU.01
Ceny lokali użytkowych:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:70 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Ptasia 20, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 70 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Ptasia 20 przy ulicy na Ławicy, ul. Ptasia 20 (4.6 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie 288lokali użytkowych, zaś 9 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekt posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Ptasia 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu C.LU.01 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemnemiejsca postojowe naziemne.

Ptasia 20 to inwestycja utrzymana w nowoczesnym klimacie. Budynki będą mieścić się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i znanych dzielnic miasta, na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość terenów rekreacyjnych i rozrywkowych oraz rozbudowana infrastruktura komunikacyjna dzielnicy sprawią, że Ptasia 20 stanie się doskonałym miejscem do zamieszkania, ale także idealną przestrzenią dla inwestorów komercyjnych.Na jednoetapową inwestycję Ptasia 20 składać się będzie 288 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 40 mkw. do aż 89 mkw. W budynku znajdą się zarówno dwupokojowe mieszkania, jak i okazałe apartamenty. Z kolei, inwestorzy komercyjni będą mogli wybierać spośród 10 lokali usługowych o metrażach od 32 mkw. do 94 mkw., które usytuowane zostaną na parterze budynków. Architektom Ptasiej 20 zależało na osiągnięciu pełnej harmonii pomiędzy funkcjonalnością lokali a komfortem przyszłych mieszkańców. Ptasia 20 będzie w pełni przyjazna osobom niepełnosprawnym.Budynek będzie posiadał obszerny garaż podziemny z wydzielonymi 389 miejscami postojowymi dla samochodów, a także praktyczne komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również nowoczesne, cichobieżne windy. Z kolei, na terenie inwestycji znajdzie się wygodny parking z 62 miejscami postojowymi.

Lokalizacja inwestycji Ptasia 20

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 950 metrów od inwestycji Ptasia 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Węgorka (1:WEGO01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu w odległości 450m, Szkoła Podstawowa nr 74 w odległości 550m, Technikum Ekonomiczno-Administracyjne nr 1 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się MEDIC. SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE, w odległości 850 m znajduje się SOWIŃSKI J., PROF. DR HAB. SPEC. CHORÓB WEWN. GABINET LEKARSKI, w odległości 850 m znajduje się VITA-SALUS. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Bułgarska 19, w odległości 500 m znajduje się Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Biblioteka, w odległości 550 m znajduje się GALERY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się POZNAŃ FC. KLUB SPORTOWY, w odległości 800 m znajduje się Klub Sportowy Poznań FC, w odległości 1200 m znajduje się Korty hotelu Mat's.

Data publikacji: 07.02.2019

Data aktualizacji: 16.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie