Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 71,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Cena: 499 349 zł

Rata kredytu wynosi 2242 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
72 m²
Pokoje
3
Piętro
2

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:E.1.2.4
Ceny mieszkań: 499 349 zł6 948 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:72 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:272 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (103 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Warszawa etap II, w której dostępnych jest jeszcze 28 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 72 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Warszawa etap II przy ulicy na Salomei, al. Jerozolimskie (7.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 86 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 37 o powierzchni od 64 do 93 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Warszawa etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu E.1.2.4 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 272 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne (103 miejsca) oraz miejsca postojowe naziemne (9 miejsc).

Cena ofertowa mieszkania wynosi 499 349 zł (6 948 zł/m²).

Nieopodal Alei Jerozolimskich i malowniczego Parku ze Stawami Cietrzewia, w komfortowej lokalizacji, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – Osiedle Warszawa. Nowoczesne budynki o minimalistycznej architekturze wzniosą się nad okolicą, a cała infrastruktura osiedla odmieni wizerunek tej części miasta. Osiedle Warszawa to inwestycja skrojona na miarę potrzeb osób, które pragną zamieszkać w dogodnej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.W ramach drugiego etapu inwestycji zaprojektowano jeden budynek spójny architektonicznie z dwoma powstającymi w etapie pierwszym. Znajdzie się w nim 86 mieszkań. Przyszli mieszkańcy mają do wyboru lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe w szerokiej gamie metraży – od 37,42 do aż 106,51 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych zaprojektowano 103 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym. m.in. miejsca rodzinne oraz z boksem na rower. Dla komfortu przyszłych mieszkańców budynku zaprojektowano także 4 lokale usługowe. Z myślą o ich klientach zaplanowano również 9 naziemnych miejsc postojowych.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Warszawa etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 28 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Warszawa etap II

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Warszawa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ŁOPUSZAŃSKA 52.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Warszawa etap II znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Małe Przedszkole w odległości 1000m, HIPOPO Niepubliczne przedszkole w odległości 1050m, Przedszkole Montessori Mądre Główki w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Vision Express SP Sp.z o.o., w odległości 700 m znajduje się Integrale.terapia, w odległości 750 m znajduje się Gabinet Refleksoterapii ASANTI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się Obrazy - Ramy - Lustra - Art-Forma, w odległości 1100 m znajduje się Biblioteka Skorosze, w odległości 1250 m znajduje się Kościół Ewangelicko-Augsburski Świętej Trójcy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się ZONE Fitness, w odległości 1000 m znajduje się Park Cietrzewia, w odległości 1750 m znajduje się park Kombatantów.

Data publikacji: 18.12.2017

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie