Nowy Targówek IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 131 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Aliano(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Bolesławicka 5 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 300/m2
  Villa Aliano
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 57 - 84 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Toscany Invest
 • Metro Targówek(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 75 - 96 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  RSM Praga
 • Stacja Targówek(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Witebska 4 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Stacja Targówek
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 26 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  RSM Praga

Opis Inwestycji

Nowy Targówek będzie nowoczesną i elegancką inwestycją, która powstaje na północny-wschód od centrum Warszawy, w dzielnicy Targówek. Osiedle znajdzie się w okolicy Wisły, co doda atrakcyjności lokalizacji, a także pozwoli mieszkańcom znaleźć miejsce do rodzinnych spacerów, joggingu czy odpoczynku. Osoby szukające inwestycji, której położenie ułatwi codzienną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie zapewni dostęp do spokojnych terenów zielonych, z pewnością zakochają się w tym miejscu. Ogromne udogodnienie dla tej lokalizacji będzie stanowiła powstająca tu druga linia metra, którego stacja Trocka znajdzie się zaledwie 5 minut drogi od osiedla.Czwarty etap inwestycji obejmie trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których powstanie 101 mieszkań. W zróżnicowanej ofercie znajdą się mieszkania o powierzchniach od 38,69 mkw. do 90,56 mkw. oraz układzie od 2 do 4 pokoi.Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano 30 komórek lokatorskich. Czwarty etap oferuje także lokal usługowy o metrażu 71,62 mkw. W garażu podziemnym znajdzie się 138 miejsc postojowych, w tym 25 miejsc rodzinnych.

Inwestycja Nowy Targówek IV znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. św. Wincentego (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Targówek IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 88 metrów kwadratowych w cenie od 7 170 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (138 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich 2500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (30): 2500 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (138 miejsc): cena 25 000 zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Targówek IV

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Targówek IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Nowy Targówek IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gilarska 55.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek IV znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 450 m, AS - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 450 m, Zielone Przedszkole w Folwarku w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Targówek IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Szpital Zacisze w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Targówek IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 490 m znajduje się Delikatesy Amsterdam.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek IV w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 07.09.2017

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie