Nowy Targówek IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Ceny od: 7 170 zł/m2

Zobacz inne etapy inwestycji Nowy Targówek IV

Opis Inwestycji

Nowy Targówek będzie nowoczesną i elegancką inwestycją, która powstaje na północny-wschód od centrum Warszawy, w dzielnicy Targówek. Osiedle znajdzie się w okolicy Wisły, co doda atrakcyjności lokalizacji, a także pozwoli mieszkańcom znaleźć miejsce do rodzinnych spacerów, joggingu czy odpoczynku. Osoby szukające inwestycji, której położenie ułatwi codzienną komunikację z centrum miasta, a jednocześnie zapewni dostęp do spokojnych terenów zielonych, z pewnością zakochają się w tym miejscu. Ogromne udogodnienie dla tej lokalizacji będzie stanowiła powstająca tu druga linia metra, którego stacja Trocka znajdzie się zaledwie 5 minut drogi od osiedla.Czwarty etap inwestycji obejmie trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których powstanie 101 mieszkań. W zróżnicowanej ofercie znajdą się mieszkania o powierzchniach od 38,69 mkw. do 90,56 mkw. oraz układzie od 2 do 4 pokoi.Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano 30 komórek lokatorskich. Czwarty etap oferuje także lokal usługowy o metrażu 71,62 mkw. W garażu podziemnym znajdzie się 138 miejsc postojowych, w tym 25 miejsc rodzinnych.

Inwestycja Nowy Targówek IV znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. św. Wincentego (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Targówek IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Targówek IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 88 metrów kwadratowych w cenie od 7 170 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (138 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich 2500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (30): 2500 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (138 miejsc): cena 25 000 zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 0 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: 88 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania -pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 629 707 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 170 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Targówek IV

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 250 metrów od inwestycji Nowy Targówek IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ROLANDA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Targówek IV znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Xlvi Liceum Ogólnokształcące Im. S. Czarnieckiego w odległości 450m, Przedszkole Nr 16 w odległości 500m, Przedszkole nr 156 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Laguna Medical Sp. z o.o., w odległości 300 m znajduje się Międzynarodowe Centrum Chirurgii Ręki, w odległości 300 m znajduje się Centrum Medyczne ENEL-MED.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Kościół Św. Faustyny Kowalskiej, w odległości 900 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 950 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Targówek. Biblioteka dla dzieci i młodzieży nr 52.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Ośrodek Jeździecki PGR Bródno, w odległości 750 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 800 m znajduje się Kompleks Basenów Rehabilitacyjnych "Muszelka".

Data publikacji: 07.09.2017

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie