Francuska Park IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lotnisko, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Lotnisko

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2393 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Francuska Park IV

6 zdjęć

Francuska Park IV
Francuska Park IV
Francuska Park IV
Francuska Park IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (27)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże na poziomie 0 oraz przed budynkiem

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zlokalizowany od ulicy Lotnisko, budynek IV etapu będzie miał 6 kondygnacji naziemnych oraz garaże na poziomie 0. W budynku numer 10 zaplanowano 53 mieszkania o powierzchniach od 41 do 100 metrów kwadratowych. Tak jak w poprzednich etapach do każdego z mieszkań przynależeć będą balkony, a do tych na V piętrze przestronne tarasy z widokiem na Beskidy. Dla wygody przyszłych zaprojektowano 27 komórek lokatorskich. Projektanci zaplanowali 6 lokali usługowych na kondygnacji 0.

Inwestycja Francuska Park IV znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Lotnisko (2.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Francuska Park IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Francuska Park IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 27 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Francuska Park IV?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Francuska Park IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1955 metrów od inwestycji Francuska Park IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Francuska Park IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Francuska Park IV znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 690 m, Szkoła podstawowa nr 4 im. Jerzego Ziętka w odległości 691 m, Przedszkole Miejskie nr 87 im. Juliana Tuwima w odległości 703 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Francuska Park IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Prof Bis Med" S.C. w odległości 518 m, Centrum Medyczne LUX MED w odległości 628 m, Centrum Medyczne LUX MED w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Francuska Park IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia i Cukiernia "Stach", w odległości 499 m znajduje się Orlen, w odległości 504 m znajduje się Fabryka Formy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Francuska Park IV w odległości 669 m znajduje się boisko / kort, w odległości 752 m znajduje się boisko / kort, w odległości 829 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.02.2017
Data aktualizacji: 04.04.2018

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: