Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60,55 m² - numer A.1.07

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bartycka 49Inwestycja: Bartycka 49Deweloper: ATAL S.A.

POWIERZCHNIA60,55 m²
POKOJE3
PIĘTRO1
TERMIN ODDANIA3 kw. 2022
Bartycka 49

16 zdjęć

Bartycka 49
Cena:
759 295 zł
Termin oddania:
3 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
60,55 m²
Piętro:
1 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: 19 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne: miejsce postojowe zwykłe - 36 000 zł miejsce eko - 38 000 zł miejsce rodzinne - 49 000 zł
Komórki lokatorskie
dostępne: Box/komórka - 3 000 zł/m2
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Udogodnienia
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, wózkarnia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Bartycka 49

Transport

Figowa 01 - 100 m

Sklepy

Zośka - 310 m

Dogodna lokalizacja inwestycji Bartycka 49 Apartamenty umożliwia łatwy dojazd samochodem i komunikacją publiczną zarówno w inne części Warszawy, jak i na tereny podmiejskie. Inwestycja powstanie w pobliżu istotnych węzłów komunikacyjnych, które prowadzą do kluczowych punktów miasta i łączą się z głównymi arteriami wylotowymi, prowadzącymi na północ, do Łomianek i wyjazdu na Gdańsk, oraz na południe, do Konstancina-Jeziorny. W przeciągu niespełna 10 minut można dostać się do najbliższej stacji metra. Podróż do Złotych Tarasów lub na Aleje Jerozolimskie zajmie kwadrans. Przy ul. Bartyckiej znajdują się przystanki autobusowe, natomiast ze skrzyżowania z ul. Czerniakowską kursują autobusy dzienne oraz dwie linie nocne. Dogodne połączenia pozwalają sprawnie dostać się do różnych dzielnic Warszawy. Przejazd w okolice Zamku Królewskiego zajmuje jedynie 10 minut, a na Saską Kępę, przez most Łazienkowski – tylko 12 minut. Dzięki miejscowym planom rewitalizacji, w przyszłości wzdłuż wyremontowanej ul. Bartyckiej, powstanie ścieżka rowerowa. Bartycka 49 Apartamenty doskonale połączy atuty życia w centrum miasta i kameralnej przestrzeni mieszkalnej. Okolice inwestycji są wspaniale rozwinięte pod względem potrzebnej na co dzień infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, restauracje i obiekty handlowo-usługowe, a także ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie. W atrakcyjnej okolicy, która sprzyja życiu rodzinnemu oraz rozwojowi osobistemu i zawodowemu, każdy znajdzie coś dla siebie. Działają tu dom kultury, kluby fitness, szkoły tańca i języków obcych. Na łyżwy i koncert można się wybrać na pobliski Torwar. Kilka kroków od brzegu Wisły – raju dla rowerzystów i biegaczy – rozrywkę zapewnia Port Czerniakowski. Nieopodal zacumowanych przy przystani starych barek można zajrzeć do licznych restauracji lub do klubokawiarni, w której organizowane są spektakle teatralne pod chmurką, imprezy muzyczne i rozmaite warsztaty. Tuż obok inwestycji rozpościera się Park Akcji „Burza” z urokliwymi alejkami. Z jednej strony zachwyca Wisła, z drugiej – leżące nieopodal Łazienki Królewskie.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

ATAL S.A. logo

W sprzedaży 1711 nieruchomości w 27 inwestycjach

9 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 108 inwestycjach

Opis oferty

Bartycka 49 logo

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bartycka 49 na Siekierkach, ul. Bartycka 49 (4.3 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez ATAL S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 79 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 43 oferty o powierzchni od 43 do 77 m².

W budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Bartycka 49 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.1.07 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 250 do 268 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 759 295 zł (12 540 zł/m²).

Opis Inwestycji

Bartycka 49 Apartamenty to stylowy projekt w pobliżu serca Warszawy. Atrakcyjne położenie, na Dolnym Mokotowie, nieopodal Łazienek Królewskich i Kopca Powstania Warszawskiego, czyni z tej inwestycji doskonałą propozycję dla osób ceniących miejski styl życia w spokojnym otoczeniu natury. Lokatorzy kameralnego budynku zamieszkają w eleganckich i przestronnych wnętrzach o wysokim standardzie. Przyjazna okolica i doskonale rozwinięta infrastruktura zapewnią wszystko, czego potrzeba na co dzień.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Bartycka 49, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 30 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 20.10.2020
Data aktualizacji: 13.07.2021
Bartycka 49 logo

Biuro Sprzedaży Mieszkań

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Płosa 3 lok. U1 03-531 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
  • Wtorek: 08:00 - 16:00
  • Środa: 08:00 - 16:00
  • Czwartek: 08:00 - 16:00
  • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: