Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 48,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Cena: 347 482 zł

Rata kredytu wynosi 1560 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
49 m²
Pokoje
2
Piętro
12

Termin oddania

4 kw. 2021

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:K4-13-06
Ceny mieszkań: 347 482 zł7 100 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:49 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Powierzchnie dodatkowe:loggia o powierzchni 5 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:12 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód, zachód.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Atal Warta Towers, w której dostępnych jest jeszcze 137 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Atal Warta Towers na Ratajach przy ul. Rataje 166 (3 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 352 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 298 o powierzchni od 31 do 108 m², w budynku jest 18 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Atal Warta Towers jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu K4-13-06 znajduje się na 12 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 347 482 zł (7 100 zł/m²).

ATAL Warta Towers to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa nieopodal brzegu Warty w Poznaniu. Atrakcyjne położenie w dzielnicy Nowe Miasto sprawi, że będzie to wymarzony adres dla osób ceniących miejski styl życia w klimatycznym otoczeniu zieleni i wody. Znakomite połączenia z miastem, liczne sklepy, lokale usługowe, atrakcje i rozwijająca się okolica, pełnymi garściami czerpiąca z zalet przepływającej tędy rzeki, zapewnią przyszłym mieszkańcom niezbędne na co dzień wygody i relaks w wolnym czasie.ATAL Warta TowersKraniec Rataj przy rondzie Starołęka staje się jedną z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznaniu. U progu dawnej dzielnicy przemysłowej czuć dziś, jak energia miasta harmonijnie przeplata się z ciszą i spokojem otulonego przyrodą zakątka w pobliżu rzeki.W tym fenomenalnym miejscu, przy ul. Rataje 166, powstanie inwestycja mieszkaniowa ATAL Warta Towers. Na 17 piętrach budynku o nietuzinkowej, eleganckiej bryle przewidziano 15 lokali handlowo-usługowych oraz 352 mieszkania o metrażu od 26 do 108 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Przestronne, ustawne, zaprojektowane z troską o ergonomię, piękną aranżację i dużą ilość światła dziennego (na co wpłynie optymalne zorientowanie budynku), mieszkania zapewnią wysoki komfort życia i poczucie codziennej harmonii. Do lokali mieszkalnych będą przynależeć tarasy, zachęcające do stworzenia przytulnej, zielonej strefy wypoczynkowej. Budynek ATAL Warta Towers zostanie wyposażony także w windy, dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Na parterze mieszkańcy znajdą sklepy oraz lokale usługowe, a na kondygnacji podziemnej – 305 miejsc postojowych, pomieszczenie oraz stojaki na rowery. W budynku zaplanowano również 184 komórki lokatorskie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Atal Warta Towers, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 137 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Atal Warta Towers

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 100 metrów od inwestycji Atal Warta Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Starołęka (1:RSTA01).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atal Warta Towers znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 69 w odległości 450m, Przedszkole nr114 w odległości 500m, XIV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się HELIANTHUS. APTEKA, w odległości 750 m znajduje się APTEKA S.C., w odległości 1000 m znajduje się CARDIOFARM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się Osiedlowy Dom Kultury Na Skarpie, w odległości 850 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAWIEDZENIA NMP, w odległości 900 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo Rataje, w odległości 1100 m znajduje się OUR TEAM. SMOLIŃSKI Ł., w odległości 1300 m znajduje się POSNANIA. KLUB SPORTOWY. PRZYSTAŃ SPORTÓW WODNYCH.

Data publikacji: 06.12.2018

Data aktualizacji: 16.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie