Atal Marina Apartamenty III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1310 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Atal Marina Apartamenty III

Najbliższe inwestycje

 • Port Żerań(0.3 km dalej)

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka 12 (8.1 km od centrum Warszawy)
  Port Żerań
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 306
  Powierzchnia: 32 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.
 • Riviera Park(0.5 km dalej)

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki (9 km od centrum Warszawy)
  Riviera Park
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 212
  Powierzchnia: 41 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Marvipol Development
 • Osiedle Pod Dębami(0.6 km dalej)

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Płochocińska 16C (9.1 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Pod Dębami
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 47 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Zakład Produkcyjno-Handlowy i Budowlany Fabryka Domów

Opis Inwestycji

Atal Marina Apartamenty III

ATAL Marina Apartamenty IIITrzeci etap, zlokalizowany bezpośrednio przy ATAL Marina Apartamenty II, obejmie 3 budynki, o sześciu i siedmiu kondygnacjach. ATAL Marina Apartamenty III zaoferuje 254 mieszkania. Przyszli mieszkańcy będą mieli szeroki wybór metraży, od kawalerek o powierzchni 33,39 mkw. aż do stumetrowych 4-pokojowych apartamentów. Mieszkania/lokale zostaną wyposażone w balkon, taras lub prywatny przydomowy ogródek. Niektóre z nich/lokale będą dwupiętrowe. Tak jak w poprzednim etapie, pod budynkiem zaplanowana garaż podziemny na 242 miejsca postojowe dla samochodów i 52 dla motocykli. Dodatkowo, na terenie osiedla powstaną miejsca postojowe naziemne – 95 dla samochodów i 16 dla motocykli. Oraz dodatkowe miejsca postojowe ogólnodostępne. W ATAL Marina Apartamenty III zaprojektowano także 14 lokali usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 mkw. III etap będzie spójny architektonicznie z poprzednim etapem.Wygląd i funkcjonalnośćInwestycja ATAL Marina Apartamenty będzie charakteryzowała się elegancją i niepowtarzalnym stylem. Dobrze dobrana kolorystyka sprawi, że osiedle idealnie wkomponuje się w kameralny charakter okolicy. Posadzka tarasów i loggii będzie wykonana z okładziny drewnianej lub drewnopodobnej w naturalnym kolorze. Dzięki takiemu nieszablonowemu połączeniu barw, osiedle będzie posiadało swój własny, niepowtarzalny charakter. Lekkości obiektom nadadzą ażurowe, stalowe lub aluminiowe balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Wszystkie te detale uczynią ATAL Marina Apartamenty projektem jedynym w swoim rodzaju. Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie wyjątkowo funkcjonalne. Usytuowanie budynków dłuższymi bokami w kierunku wschodnim i zachodnim, zapewni maksymalne nasłonecznienie mieszkań. Obiekty będą zwężać się kaskadowo ku górze, dzięki czemu większość apartamentów zostanie wyposażona w rozległe i funkcjonalne tarasy, które pozwolą na chwile wytchnienia po ciężkim dniu. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na kameralne zielone dziedzińce, które będą idealnym miejscem do odpoczynku. ATAL Marina Apartamenty zostanie wyposażona również w nowoczesny plac zabaw, na którym najmłodsi będą mogli spędzać beztroskie chwile. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty III znajduje się na Żeraniu, ul. Kowalczyka (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Atal Marina Apartamenty III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 254 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 102 metrów kwadratowych w cenie od 6 657 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 96 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 254 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (96).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 242 po 19 000 obowiązkowe i 52 na motocykle 5000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: 95 w tym ( 20 ogólnodostępnych).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atal Marina Apartamenty III

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 300 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KONWALIOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty III znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 650m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 650m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 1000 m znajduje się CENTRUM REHABILITACJI FIZJOKINEKT, w odległości 1000 m znajduje się Fresh24.pl Supermarket internetowy.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1600 m znajduje się Kościół Św. Jadwigi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się NEW AGE FITNESS.

Data publikacji: 17.06.2016

Data aktualizacji: 24.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie